Lady Pank ogłasza pierwszego gościa, który zagra z zespołem podczas występów MTV Unplugged!

2022-06-09 17:40

Już 22 czerwca w warszawskiej Scenie Relax swój koncert w ramach formaty MTV Unplugged zagra legenda polskiej sceny rockowej - grupa Lady Pank. 9 czerwca Janusz Panasewicz był gościem @ktywacji, gdzie zdradził nieco więcej szczegółów na temat nadchodzącego wydarzenia - lider zespołu ogłosił także nazwisko pierwszego gościa, który pojawi się na koncercie - o kim mowa?

MTV Unplugged to kultowy format koncertów MTV, który wyzwala w topowych artystach zupełnie nową muzyczną energię. Odchodzą oni od standardowych wersji hitów, które zaprowadziły ich na szczyty list przebojów, aby zaprezentować ich akustyczne aranżacje. Do kolejnej, już 12. edycji polskiej serii MTV Unplugged zaproszono zespół, który ze szczytu nie schodzi od przeszło 40 lat. Nowe brzmienia znanych hitów, a także dwa nowe utwory przygotowane specjalnie na tę okazję, zaprezentuje legendarny Lady Pank!

Janusz Panasewicz w Esce Rock - Organek pierwszym gościem Lady Pank na MTV Unplugged

Lady Pank gwiazdą formatu MTV Unplugged - szczegóły koncertu

Zespół zagra swój akustyczny koncert 22 czerwca w warszawskiej Scenie Relax. Będzie to wyjątkowa okazja do posłuchania zupełnie nowych aranżacji ikonicznych piosenek polskiego rocka, zwykle kojarzonych z mocnym elektrycznym brzmieniem gitary Jana Borysewicza i elektryzującym głosem Janusza Panasewicza. Oprócz liderów grupy na scenie pojawią się oczywiście Kuba Jabłoński i Krzysztof Kieliszkiewicz, a także zaproszeni goście.

Goście na koncercie Lady Pank MTV Unplugged - znamy pierwsze nazwisko

W czwartek 9 czerwca gościem programu @ktywacja był wokalista Lady Pank - Janusz Panasewicz. Muzyk zdradził w rozmowie z prowadzącymi kilka szczegółów nadchodzącego wydarzenia, w tym nazwisko pierwszego gościa! Już 22 czerwca w warszawskiej scenie Relax obok zespołu Lady Pank pojawi się Organek! To nie koniec niespodzianek - więcej szczegółów na temat nadchodzącego koncertu MTV Unplugged grupy niebawem!