Kult

i

Autor: Materiały prasowe

Koncerty w polsce

KULT w katowickim Spodku. Koncert w ramach Trasy Pomarańczowej 2023

2023-10-23 14:15

W jubileuszowym roku świętowania 41. rocznicy istnienia KULT podzielił się z fanami najnowszym utworem „Na łódce w Oslo”, zapowiadającym wydawnictwo „Kult XLI”. To jednak nie koniec atrakcji dla fanów! Już 4 listopada grupa dowodzona przez Kazika Staszewskiego zagra coroczny legendarny koncert w katowickim Spodku, w ramach jesiennej “Trasy Pomarańczowej”! Bilety na koncert KULTU w Katowicach są dostępne w sprzedaży!

Trasa Pomarańczowa to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń na muzycznej mapie Polski. Ku radości fanów, KULT ma ją w swoim stałym harmonogramie od ponad 20 lat. O tym, jak dużym - i wciąż rosnącym zainteresowaniem - cieszą się te koncerty najlepiej świadczą między innymi cztery występy KULTU w warszawskiej Stodole, które corocznie są w pełni wyprzedane.

Wydarzeniem, na które z szczególną niecierpliwością i entuzjazmem czekają fani z całej Polski, jest występ KULTU w katowickim Spodku. W 2023 roku wydarzenie odbędzie się w sobotę, 4 listopada. O koncertach grupy w śląskiej hali zarówno sami muzycy, jak i fani wypowiadają się zwykle w samych superlatywach, podkreślając wyjątkowy przepływ energii między sceną a odbiorcami. I nie ma się co dziwić - na ten koncert do Spodka corocznie zjeżdżają się najwierniejsi fani KULTU z całej Polski.

Kazik o życiu, zdrowiu… i utracie słuchu | MELLINA #9 Marcin Meller

Obecny skład KULTU zasilają: Kazik Staszewski (wokal), Wojciech Jabłoński (gitara), Piotr Morawiec (gitara), Ireneusz Wereński (bas), Tomasz Goehs (perkusja), Konrad Wantrych (klawisze), Janusz Zdunek (trąbka), Mariusz Godzina (saksofony) oraz Jarosław Ważny (puzon).

Zainteresowanie występem KULTU w katowickim Spodku jak co roku jest bardzo duże, dlatego warto już teraz kupić bilet i zagwarantować sobie udział w tym wyjątkowym koncercie!

  • KULT - Trasa Pomarańczowa 2023
  • 4 listopada 2023, Hala Spodek
  • al. Wojciecha Korfantego 35, Katowice
  • Bilety dostępne ns www.ticketclub.pl