Krzysiek Sokołowski (Nocny Kochanek) pracuje nad solowym albumem! Muzyk udostępnił wideo ze studia

i

Autor: AKPA Krzysiek Sokołowski wyda solowy album!

Krzysiek Sokołowski (Nocny Kochanek) pracuje nad solowym albumem! Muzyk udostępnił wideo ze studia

2023-04-04 11:18

Już w ubiegłym roku stało się jasne, że Krzysiek Sokołowski, czyli Pan wokalista z zespołu Nocny Kochanek, pracuje nad solowym albumem! Wszystko wskazuje na to, że cały proces mocno posuwa się do przodu! Muzyk podzielił się z fanami nagraniem ze studia - wyjątkowe wideo pojawiło się w social mediach Krzyśka!

Nocny Kochanek to prawdziwy fenomen polskiej sceny muzycznej. Zespół, grający muzykę heavy metalową, ale z mocnym przymrużeniem oka, powstał w 2012 roku, a już trzy lata później wydał swój debiutancki album. Krążek Hewi Metal bardzo szybko zdobył popularność, a jego śladem podążyły kolejne wydawnictwa - Zdrajcy metalu Randka w ciemność. Trzecia płyta zespołu została nagrodzona Fryderykiem w kategorii Album roku - metal. We wrześniu 2021 roku Panowie wydali projekt Stosunki międzynarodowe, na którym znalazły się, zaśpiewane w języku polskim, największe światowe rockowe i metalowe przeboje. W ubiegłym roku formacja powróciła z kolejnym albumem - płyta O jeden most za daleko osiągnął sukces krytyczny i komercyjny i dotarła do pierwszego miejsca listy OLiS. Za chwilę zespół wyruszy w zagraniczną trasę koncertową!

O jeden most za daleko z Nocnym Kochankiem w Esce Rock

Krzysiek Sokołowski pracuje nad solowym debiutem!

Już w wakacje ubiegłego roku wokalista grupy, Krzysiek Sokołowski, zdradził swoim fanom, że postanowił nagrać solowy album! W sesji Q&A na swoim Instagramie muzyk napisał, że w wolnych chwilach nagrywa w studio tak, by w ciągu roku wydać krążek. Ma on być utrzymany w klimacie klasycznego rocka i balladowego heavy metalu. Pan wokalista dał mały update w lutym, udostępniając selfie, zrobione w studiu nagrań. Sokołowski napisał, że wolny czas spędza na pracy nad solowym projektem, zdradził też, że już w zeszłym roku zarejestrował wokale do kilku kawałków! 

Krzysiek Sokołowski udostępnił wideo ze studia nagrań!

Muzyk pracuje na spokojnie, w swoim tempie i nie chce, by nic go przyspieszało. Coś się jednak nadal dzieje, gdyż w poniedziałek 3 kwietnia muzyk podzielił się z fanami wideo ze studia i zdradził, że jeszcze przed rozpoczęciem trasy z Nocnym Kochankiem nagrywa kolejny numer na solowy krążek! Czego można się po nim spodziewać? Sprawdź wideo poniżej!