Lars Ulrich zdradził klucz do sukcesu w muzyce. Co trzeba zrobić?

i

Autor: screen: https://youtu.be/b0k0dOBEeZs

Kojarzycie sesję Larsa Ulricha i Dave'a Mustaine'a w 'Some Kind Of Monster'? Okazuje się, że była ona kluczowa

2022-04-11 11:23

W dokumencie 'Some Kind Of Monster', mogliśmy zobaczyć słynną sesję terapeutyczną Metalliki, podczas której doszło do konfrontacji Larsa Ulricha z Davem Mustainem. Okazuje się, że było to bardzo kluczowe.

Podczas nagrań albumu 'St. Anger', zespół równolegle realizował dokument 'Some Kind Of Monster', w którym doszło do spotkania Dave'a Mustaine'a oraz Larsa Ulricha. Ta konfrontacja była kluczowa i dużo naprawiła. Jak widzi to po latach terapeuta zespołu?

Co tam w środku gra - Metallica

Kojarzycie sesję Larsa Ulricha i Dave'a Mustaine'a w 'Some Kind Of Monster'? Okazuje się, że była ona kluczowa

Ówczesny terapeuta Metalliki, Phil Towle, pojawił się w podcaście 'And Podcast For All', w którym powiedział, jak ważna była to rozmowa dla artystów:

Sesja była punktem zwrotnym dla Dave’a i Larsa, ale dla Dave’a nie była ukończona. To oczywiste. Mustaine po raz pierwszy miał okazję się wyżalić. Myślę, że Lars wykonał świetną robotę, otwierając się bez próby zmiany nastawienia Dave’a. Nie mógł odpowiedzieć na wewnętrzny ból Dave’a. Nie mógł go uleczyć. Ale ta rozmowa była początkiem. Mogli zakomunikować sobie nawzajem, co leży w ich duszy i ich głowach. Mogli nawiązać zdrowe relacje.

Warto dodać, że film mocno namieszał wśród fanów zespołu, którzy zobaczyli ulubiony zespół w złym, bardzo napiętym czasie. Finalnie, grupa poradziła sobie ze wszystkimi problemami i obecnie jest w świetnej formie.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu