Ozzy zakończył prace nad nowym albumem solowym! Co wiadomo o płycie?

i

Autor: screen: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=537366757750715

Ozzy zakończył prace nad nowym albumem solowym! Co wiadomo o płycie?

2022-04-11 10:33

Nowa płyta Ozzy'ego Osbourne'a jest wyczekiwana przez fanów, którzy świetnie przyjęli krążek 'Ordinary Man' z 2020 roku. Teraz ujawniono, że na krążku pojawi się całkiem pokaźna plejada gości, a wśród nich Zakk Wylde, Tony Iommi i Eric Clapton! Okazuje się, że płyta jest już ukończona i gotowa do wydania, o czym poinformował sam Ozzy.

Odkąd Ozzy tylko wspomniał, że bierze się za nowy materiał, wszyscy wyczekują na szczegółowe informacje. W końcu sam artysta sam przemówił i wydał specjalne oświadczenie, w którym ujawnił, co obecnie dzieje się w temacie jego krążka. Okazuje się, że do premiery jest bliżej niż dalej, co dokładnie wiemy?

Co tam w środku gra - Happysad - Odrzutowce i kowery

Ozzy zakończył prace nad nowym albumem solowym! Co wiadomo o płycie?

Jak napisał sam Ozzy:

Z radością informuję wszystkich, że w tym tygodniu ukończyłem mój nowy album i dostarczyłem go do mojej wytwórni, Epic Records. W ciągu najbliższych kilku tygodni podzielę się z Wami wszystkimi informacjami na temat albumu i jego nadchodzącej premiery.

Na nowej płycie Ozzy'ego pojawią się: Zakk Wylde, Tony Iommi, Eric ClaptonRobert Trujillo z Metalliki, Mike McCready z Pearl Jam, Josh Homme z Queens Of The Stone Age.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?