Geezer Butler o Black Sabbath: chciałem odejść z zespołu w latach 70-tych

i

Autor: screen: https://youtu.be/LmzuiRLcD2E

Geezer Butler pisze autobiografię i prosi fanów o pomoc w kilku kwestiach

2022-04-08 12:43

Geezer Butler zapowiedział oficjalnie, że napisze swoją biografię! Po dobrze przyjętych książkach Tony'ego Iommiego i Ozzy'ego Osbourne'a, basista Black Sabbath chce spisać swoje wspomnienia.

Biografie muzyków Black Sabbath zawsze budziły wiele emocji, głównie po tym, co znalazło się w książce opisującej życie Ozzy'ego Osbourne'a. Teraz do kolegów dołącza Geezer Butler, który postanowił spisać swoje szalone przygody, które nie tylko są związane z Black Sabbath.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Geezer Butler zapowiada swoją biografię. Co w niej znajdziemy?

Widać, że sukces książek Tony'ego i Ozzy'ego zrobił swoje i teraz Geezer Butler chce opowiedzieć, jak to wszystko wyglądało z jego perspektywy. Jak powiedział Butler w wywiadzie dla 'Cleveland.com':

Zacząłem pisać, bo kiedy zmarli moi rodzice, żałowałem, że nie wypytałem ich o więcej rzeczy. Nie wiem zbyt wiele o mamie i tacie, bo oni po prostu byli. Zacząłem więc pisać wspomnienia dla moich wnuków i dobrze się przy tym bawię – piszę o starych czasach, o dorastaniu w Birmingham i tak dalej. Jestem w trakcie.

Kiedy możemy spodziewać się premiery? Tego nie wiadomo, jednak Geezer ma problem z tytułem i jak napisał:

Właśnie skończyłem pierwszy szkic mojej książki i teraz myślę nad tytułami. Póki co mam: Into the Void, Basses Loaded, Past Forward, What The Butler Did, Bassic Instinct. Prześlijcie swoje propozycje, które waszym zdaniem będą pasować do autobiografii.

Macie szanse, wpisujcie na Twitterze artysty swoje pomysły.

Jak przez lata zmieniał się Ozzy Osbourne?