Kirk Hammett opowiedział szczerze o swoim dzieciństwie: Spotkało mnie wiele nieszczęścia

i

Autor: screen: https://youtu.be/4U7aF6h_iwA

Kirk Hammett opowiedział szczerze o swoim dzieciństwie: Spotkało mnie wiele nieszczęścia

2021-07-13 10:25

Kirk Hammett jest dla wielu fanów Metalliki wzorem i gościem, od którego rozpoczęli granie na gitarze. Artysta wyjawił niedawno, że to gra na gitarze pomogła mu w ciężkich chwilach, zwłaszcza w dzieciństwie, które było bardzo dla niego traumatyczne.

Kirk Hammett jest dla wielu osób wzorem i muzykiem, który zainspirował ich do grania na gitarze. Gitarzysta czasami wspominał o tym, że jego dzieciństwo nie należało do kolorowych, jednak w niedawno udzielonym wywiadzie powiedział więcej, podkreślając jednocześnie, jak bardzo w tej złej sytuacji, pomogła mu gitara.

CO TAM W ŚRODKU GRA - ELEKTROLUXTORPEDA

Kirk Hammett opowiedział szczerze o swoim dzieciństwie: Spotkało mnie wiele nieszczęścia

W wywiadzie dla 'Backstage', Kirk Hammett szczerze opowiedział o swoim dzieciństwie, które było mocno traumatyczne. Jak się okazuje, w złych chwilach pomagała gitara:

Miałem złe dzieciństwo. We wczesnym dzieciństwie doświadczyłem dużo mrocznych rzeczy, które nie powinny mieć miejsca. Spotkało mnie wiele nieszczęścia. Zbyt wcześnie poznałem mroki życia. Gitara i muzyka ocaliły moje życie. Były dla mnie niczym terapia. Nie rozumiałem, dlaczego się tak czuję, że to z powodu otoczenia. Wiedziałem tylko, że gitara mnie uspokaja i sprawia, że czuję się lepiej. Tak było w dzieciństwie, kiedy byłem nastolatkiem i tak jest teraz. Cierpię na lęki i mam skłonność do depresji, a gitara pomaga mi przez to przejść. Dobra heavymetalowa piosenka jest niczym dobry horror. Jest mocna, nieprzewidywalna, wywołuje te same uczucia, co pewne mroczne rzeczy w życiu.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu