Biffy Clyro udostępnia swój cover Metalliki. To kolejna przeróbka w ramach 30-lecia 'Black Albumu'

i

Autor: screen: https://youtu.be/fSe121VHhlw

Biffy Clyro udostępnia swój cover Metalliki. To kolejna przeróbka w ramach 30-lecia 'Black Albumu'

2021-07-08 9:43

Metallica świętuje 30-lecie kultowego czarnego albumu specjalną reedycją oraz albumem 'The Metallica Blacklist', na którym znajdą się aż 53 covery utworów z 'Black Albumu' w zaskakujących wydaniach. Po 'Nothing Else Matters' w wersji Miley Cyrus, Sad But True' w wykonaniu St. Vincent, przyszedł czas na Biffy Clyro, którzy wzięli na warsztat inny klasyk z 'Czarnej płyty'.

Premiera 'The Black Album' w zremasterowanej wersji oraz 'The Metallica Blacklist' zaplanowana jest na 10 września (fizyczne i cyfrowe wydanie 'The Black Album' oraz cyfrowe wydanie 'The Metallica Blacklist'). Fizyczna wersja 'Blacklist' trafi do sprzedaży 1 października. Po ciekawej przeróbce 'Nothing Else Matters' w wersji Miley Cyrus, do sieci trafiła przeróbka numeru 'Sad But True' w wykonaniu St. Vincent, a teraz Biffy Clyro postanowili przerobić inny numer z płyty.

Co tam w środku gra - Motörhead - No Sleep 'Till Hammersmith

Biffy Clyro przerobili 'Holier Than Thou' w ramach 'The Metallica Blacklist'

Biffy Clyro wzięli mniej znany numer na warsztat, jednakże, czy coś z 'Black Albumu' można uznać za 'mniej znane'? Może powiedzmy tak, przerobiony został numer, który nie był jednym z popularniejszych singli. Posłuchajcie nowej wersji 'Holier Than Thou'.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu