Kirk Hammett i Robert Trujillo wykonali słynny numer Metalliki z popularnym jazzmanem

i

Autor: screen: https://youtu.be/hIJcGxbktqE

Kirk Hammett i Robert Trujillo wykonali słynny numer Metalliki z popularnym jazzmanem

2021-07-27 14:31

Metallica ma na koncie wiele współprac z muzykami z różnych światów, a najsłynniejszą akcją tego typu są oczywiście koncerty z orkiestrą symfoniczną. Tym razem jednak, Kirk Hammett i Rob Trujillo postanowili zagrać jeden z hitów z 'Czarnego Albumu', w towarzystwie popularnego jazzmana.

Metallica nigdy nie bała się eksperymentów, co z jednej strony otwierało jej drogę do różnych odbiorców, a z drugiej mocno narażało na krytykę. Tym razem Kirk Hammett i Robert Trujillo postanowili zagrać jeden z hitów zespołu i to w towarzystwie popularnego jazzmana.

Co tam w środku gra - Motörhead - No Sleep 'Till Hammersmith

Robert Trujillo i Kirk Hammett zagrali numer Metalliki ze słynnym Jazzmanem

Podczas występu Kamasi Washingtona, na scenie pojawili się Kirk Hammett i Rob Trujillo, by wykonać numer 'My Friend Of Misery'. Dobór nie był przypadkowy, ponieważ interpretacja tej piosenki pojawi się na specjalnym albumie 'The Metallica Blacklist', który zostaje wydany na 30-lecie 'Black Albumu'. Posłuchajcie wyjątkowej wersji:

Premiera 'The Black Album' w zremasterowanej wersji oraz 'The Metallica Blacklist' zaplanowana jest na 10 września (fizyczne i cyfrowe wydanie 'The Black Album' oraz cyfrowe wydanie 'The Metallica Blacklist'). Fizyczna wersja 'Blacklist' trafi do sprzedaży 1 października. Remaster czarnego albumu promują natomiast specjalne wersję znanych singli i są to głównie demówki, które pokazują, jak w początkowych fazach brzmiały kultowe numery. Jednak zespół ma tez w zanadrzu archiwalne nagrania wideo, które są często zapisami kultowych koncertów.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu