Kayah

i

Autor: Piotr Porębski, materiały prasowe MCK Sokół

koncerty w polsce

Jubileuszowy koncert Kayah i Bregović w Warszawie wyprzedany! Ogłoszono dodatkową datę

2024-03-19 14:11

Z okazji przypadającego w tym roku 25-lecia albumu „Kayah i Bregović” legendarny duet zagra aż cztery koncerty w najważniejszych polskich halach — warszawskim Torwarze, PreZero Arenie Gliwice oraz ERGO ARENIE Gdańsk. Ze względu na ogromne zainteresowanie i wyprzedanie pierwszego koncertu w Warszawie, Kayah i Bregović wystąpią na Torwarze również w ramach drugiego pokazu. Bilety już w sprzedaży!

Kultowy album „Kayah i Bregović” wydany dokładnie 12 kwietnia 1999 roku, już za parę miesięcy skończy 25 lat. Krążek, który bił rekord za rekordem, stał się także jednym z najpopularniejszych w historii polskiej muzyki. Na przełomie tego millenium Polska dosłownie oszalała na punkcie albumu „Kayah i Bregović” i można było usłyszeć go w niemal każdym radiu. Teraz za sprawą jubileuszowej trasy koncertowej będziemy mogli przenieść się w czasie do tego przełomowego dla polskiej branży muzycznej momentu.

Najlepsze wokalistki rockowe - Polska

Projekt z drugą datą w Warszawie!

Kayah i Bregović na początku września 2024 roku zawitają do Warszawy, Gliwic oraz Gdańska fundując fanom nostalgiczną podróż do końcówki lat 90. w towarzystwie przebojowych dźwięków, które przed laty pokochali.

DATY KONCERTÓW „Kayah i Bregović – Jubileuszowa trasa koncertowa - 25 lat”

  • 01.09.2024 – COS Torwar, Warszawa – SOLD OUT
  • 02.09.2024 – COS Torwar, Warszawa – NOWA DATA
  • 03.09.2024 – PreZero Arena Gliwice
  • 05.09.2024 - ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot

Bilety dostępne na portalach eBilet oraz Ticketmaster.

Poniżej sprawdź nasz wybór najlepszych duetów Katarzyny Nosowskiej