Iron Maiden otrzymali własną grę planszową! To kultowy tytuł

i

Autor: Notimex/The Grosby Group/EAST NEWS Iron Maiden wyróżniony!

Iron Maiden otrzymali własną grę planszową! To kultowy tytuł

2023-06-16 11:57

Iron Maiden nie przestają schodzić z ust wszystkich. Zespół jest właśnie w trakcie trasy koncertowej, na którą tłumnie ruszyli fani heavy metalu z całego świata. Formacja dopiero co wyjechała z Polski, a jej pobyt w naszym kraju wzbudził ogromy entuzjazm. Mamy dobre wieści dla fanów Iron Maiden - teraz będzie można grupą... zagrać!

Ostatni tydzień minął polskim fanom heavy metalu pod znakiem Iron Maiden. Formacja zawitała do naszego kraju na dwa dni i zagrała w krakowskiej TAURON Arenie dwa znakomite koncerty w ramach najnowszej trasy "The Future Past Tour". Praca pracą, ale muzycy znaleźli też czas na rozrywkę! Jeszcze przed pierwszym pokazem gitarzysta Adrian Smith postanowił powędkować pod Wawelem. W przerwie między jednym a drugim koncertem Steve Harris za to, m.in. ze swoim synem, rozegrał mecz na terenie stadionu Hutnika Kraków.

Metalowe albumy wszech czasów / Eska Rock

Monopoly Iron Maiden!

Teraz pograć - ale w planszówkę - będą mogli fani Iron Maiden! Formacja połączyła siły z brandem Monopoly i stworzyła własną wersję kultowej gry. Całość nosi nazwę "Somewhere On Tour" i jest już dostępna w sprzedaży. Uwaga fanów zwróciła się przede wszystkim na to, jakimi figurkami będzie można grać - okazuje się, że w skład zestawu wchodzą: bas Harrisa, wzmacniacze, zestaw perkusyjny, hełm, komputer "Wasted Years" i albatros. Słynna maskotka zespołu, Eddie, pojawia się w różnych wydaniach, na kartach do gry. Przypomnijmy, że w poprzednich latach swoje zestawu Monopoly dostały zespoły Queen i Metallica.