Imagine Dragons - godzina. Jak prezentuje się harmonogram koncertu zespołu w Warszawie?

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Eric Ray Davidson Imagine Dragons w Warszawcie - czasówka koncertu

Imagine Dragons - godzina. Jak prezentuje się harmonogram koncertu zespołu w Warszawie?

2023-08-13 9:25

Imagine Dragons to bez wątpienia jeden z najważniejszych współczesnych zespołów, przyciągający do siebie fanów zarówno popowych klimatów, jak i gitarowych brzmień. Formacja od lat cieszy się bardzo dużą popularnością, a jej koncerty przyciągają tłumy. Z pewnością nie inaczej będzie w Warszawie, gdzie zespół zagra już w poniedziałek 14 sierpnia. Znany jest rozkład godzinowy wydarzenia!

Zespół Imagine Dragons pochodzi z Las Vegas w Nevadzie i jest obecny na światowym rynku już od piętnastu lat! Formacja zaliczyła swój pierwszy duży sukces w 2012 roku, wraz z premierą przełomowego singla Radioactive, który promował jej debiutancki album, przebojowy Night Visions i został nagrodzony statuetką Grammy w kategorii Best Rock Performance. W ten sposób zespół rozpoczął prawdziwe pasmo sukcesów, na które składają się kolejne multiplatynowe krążki: Smoke + Mirrors, Evolve, Origins oraz najnowsze -  Mercury – Act 1 i Mercury – Acts 1 & 2.

10 nowych artystów, którzy udowadniają, że rock żyje i ma się świetnie

Imagine Dragons w Warszawie - SZCZEGÓŁY

To właśnie z okazji promocji najnowszych projektów, grupa wyruszyła w trasę "Mercury World Tour", w ramach której zawita także do Polski! Wyczekiwany pokaz odbędzie się już w poniedziałek 14 sierpnia na warszawskim PGE Narodowym. W sprzedaży wciąż dostępne są bilety na to wydarzenie - mowa o miejscach na płycie w cenie 505 zł. Można je zakupić za pośrednictwem strony Live Nation.

Imagine Dragons w Warszawie - GODZINA koncertu!

Znany jest już także oficjalny timing koncertu! Poniżej prezentujemy podany przez organizatora harmonogram, jednak uwaga! Warto pamiętać, że podane godziny są jedynie orientacyjne i mogą ulec zmianie.

  • 17:00 - otwarcie bram
  • 19:45 - AJR
  • 21:00 - Imagine Dragons