Illusion świętują swoje 30-lecie! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

i

Autor: Materiały prasowe Jubileusz zespołu Illusion!

Illusion świętuje swoje 30-lecie! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

2022-10-12 18:17

To już 30 lat ! Z tej okazji legenda rusza w trasę. 'Noż', 'Vendetta', 'Wojtek' czy 'Cierń' - to tylko niektóre z utworów, które z pewnością usłyszycie podczas tego wyjątkowego koncertu. Świętuj z Illusion i weź udział w wydarzeniu, o którym będziesz pamiętał przynajmniej przez kolejne 30 lat! Szczegóły!

Illusion został założony zimą 1992 r. w Gdańsku przez Tomasza „Lipę” Lipnickiego, Jurka „Jerrego” Rutkowskiego i Pawła Herbascha. W 1992 roku zaistnieli na niemieckiej scenie podczas kilku koncertów, a w maju 1993 roku zwyciężyli w pierwszej edycji konkursu Marlboro Rock-in. W 1999 roku zawiesili swoją działalność, lecz po 15 latach nastąpiła reaktywacja zespołu - Paweł Herbasch, Jerzy Rutkowski i Jarek Śmigiel spotkali się i zaczęli pracę nad nowym materiałem, czyli albumem 'Opowieści'. Natomiast w 2018 roku wydali surowy i agresywny krążek 'Anhedonia'.

Illusion świętuje swoje 30-lecie! [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Panowie wracają do Szczecina, aby świętować razem z nami swoje 30-lecie! Impreza odbędzie się dokładnie 29 października w szczecińskim Klubie Kosmos! Jako support zagrają kapele Teraz Individual. W sprzedaży wciąż dostępne są bilety - w przedsprzedaży wejściówki można zakupić w cenie 60 zł, w dniu koncertu trzeba będzie zapłacić 70 zł. - bilety można kupić pod linkiem. Organizatorem wydarzenia jest  organizacja Gryf Events.

Iron Maiden zagrają w Polsce w 2023 roku! Koncerty rockowe
Sonda
Lubisz chodzić na koncerty?