Homo Twist Still Exist! Projekt ogłasza koncerty na 2024 rok! [DATY, MIASTA, BILETY]

i

Autor: AKPA Homo Twist wystąpi na trzech koncertach w 2024 roku [DATY, MIEJSCA, SPRZEDAŻ BILETÓW]

Homo Twist "Still Exist"! Projekt ogłasza koncerty na 2024 rok! [DATY, MIASTA, BILETY]

2023-12-11 13:19

Homo Twist zapewnia, że "Still Exist" i zapowiada koncerty na 2024 rok! Gdzie i kiedy dokładnie pojawi się zespół? Co ze sprzedażą biletów?

Jest to Maleńczuk w wydaniu elektrycznym, w formie hendrixowskiego trio. Zespół w różnych składach i różnym czasie nagrał siedem CD. Druga płyta o tytule HOMO TWIST otrzymała po wydaniu 5 nominacji do Fryderyka za: teksty, muzykę, aranżację i nie wiadomo co jeszcze. Na nominacjach się skończyło, bo nie przyznano żadnej statuetki (sic!). Ustawiło to zespół i tę muzykę już na zawsze w podziemiu i tzw. alternatywie.

Muzyka rockowa lat 90-tych - Polska. Tak brzmiał rodzimy rock w tej dekadzie!

Postanowiliśmy wskrzesić tę formułę i pokazać światu dorobek HOMO TWIST. Dokonaliśmy nagrania 17 najważniejszych utworów, które zostaną wydane na CD i innych nośnikach – informuje Maciej Maleńczuk. 

Legendarny projekt

HOMO TWIST to ciężki i mroczny powiew sztuki muzycznej oparty o kapitalną sekcję rytmiczną, spełniającą wręcz wymogi jazzowe. Natomiast elektryczny gitarowy styl MALEŃCZUKA jest chropowaty, ciemny i głośny – można byłoby nazwać to heavy metalem, co do brzmienia, lecz z pewnością nie co do treści. Całość dopełniają bowiem genialne teksty MALEŃCZUKA, ponure przekłady z amerykańskiej poetki EMILY DICKINSON oraz słynny wiersz NORWIDA – BEMA PAMIĘCI ŻAŁOBNY RAPSOD, obecnie dedykowany wszystkim poległym w boju BOHATEROM UKRAINY. HOMO TWIST – STILL EXIST.

Homo Twist "Still Exist" [DATY, MIASTA, BILETY]

  • 12.04 - klub Proxima - Warszawa
  • 13.04 - klub Tama - Poznań
  • 14.04 - Zaklęte Rewiry – Wrocław

Bilety dostępne na stronie organizatora.

Quiz: Jak dobrze znasz teksty Maćka Maleńczuka?

Pytanie 1 z 10
1. W piosence "Twist again" Maleńczuk mówi wiele o sobie. Co wywołało największe kontrowersje?