Guns N' Roses w Polsce 2022. Czego fani mogą się spodziewać po występie legendarnego zespołu?

i

Autor: Materiały prasowe Guns N' Roses zagrają w Polsce

Guns N' Roses w Polsce 2022. Czego fani mogą się spodziewać po występie legendarnego zespołu?

2022-06-17 14:42

Guns N’ Roses powracają do Polski w 2022, by zagrać na PGE Narodowym w Warszawie. Koncert odbędzie się już 20 czerwca. Tego wieczoru na scenie pojawi się także zdobywca nagrody Grammy, amerykański artysta Gary Clark Jr. To będzie noc, której z pewnością nie zapomnicie!

Od czasu wydania debiutanckiego albumu Appetite for Destruction w 1987 roku, Guns N’ Roses stał się jednym z największych zespołów rockowych w historii. W 1991 wydali ambitny, podwójny album Use Your Illusion 1 & 2, który znacząco podniósł popularność zespołu. Welcome To The Jungle, Sweet Child O Mine, Paradise City, Nightrain, You Could Be Mine, Patience, Civil War, Rocket Queen i November Rain - lista nieśmiertelnych klasyków się nie kończy! Po reaktywacji w 2016 roku Guns N’ Roses wyprzedali wszystkie areny na całym świecie.

„Wywiadówka Eski ROCK” Natalia Przybysz i Dawid Zygmunt

Koncert Guns N’ Roses w Polsce już za niecałe dwa tygodnie!

Grupa zawita do naszego kraju w składzie Axl Rose (wokal, fortepian), Duff McKagan (bas), Slash (gitara prowadząca), Dizzy Reed (klawisze), Richard Fortus (gitara rytmiczna), Frank Ferrer (perkusja) i Melissa Reese (klawisze). Zespół przygotował na trasę niespodzianki - 4 czerwca w Portugalii kapela zagrała cover numeru Walk All Over You AC/DC oraz piosenki Reckless Life i You’re Crazy po raz pierwszy na żywo od dwudziestu lat! Z pewnością warszawski koncert będzie tym, którego długo nie uda się zapomnieć!

Zobacz także: Gdyby nie Sex Pistols nie byłoby Guns N' Roses i Nirvany? Zaskakujące słowa Duffa McKagana