GRRR Live! - najlepsza koncertówka The Rolling Stones już w sprzedaży

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Getty Images Nowy album live The Rolling Stones już dostępny!

"GRRR Live!" - najlepsza koncertówka The Rolling Stones już w sprzedaży

2023-02-10 15:01

Jeden z najlepszych koncertowych zespołów na świecie zasługuje na najlepszy album z największymi hitami na żywo i „GRRR Live!” właśnie to zawiera. Nowa koncertówka The Rolling Stones już w sprzedaży i w serwisach cyfrowych.

Na polskim rynku wydawnictwo jest dostępne w następujących formatach: 3LP czarny, 3LP biały, DVD + 2CD, BluRay+ 2CD oraz w digitalu. Wersje Blu-ray i cyfrowe zawierają nagrania w jakości Dolby Atmos.

Wyjątkowy koncert

The Rolling Stones świętowali swoją złotą rocznicę w 2012 i 2013 roku, wyruszając w trasę 50 & Counting Tour, składającą się z 30 koncertów w Ameryce Północnej i Europie. 15 grudnia 2012 roku zespół wystąpił na scenie w Prudential Center w Newark w stanie New Jersey na finał czterech koncertów w rejonie Nowego Jorku. Gościnnie wystąpili The Black Keys („Who Do You Love?”), Gary Clark Jr i John Mayer („Going Down”), Lady Gaga („Gimme Shelter”), Mick Taylor („Midnight Rambler”) i bohater z rodzinnego miasta, Bruce Springsteen („Tumbling Dice”).

Koncert okazał się jednym z najbardziej pamiętnych występów w historii zespołu.Od czasu pierwszej emisji w systemie pay-per-view w 2012 roku, koncert nie był dostępny dla fanów aż do teraz. Koncert został ponownie zmontowany, a dźwięk zremiksowany. Trzy piosenki z koncertu z 13 grudnia (również w Newark) są dostępne jako bonusy na DVD i Blu-ray: „Respectable” (z Johnem Mayerem), „Around And Around” i „Gimme Shelter”.

Rockowe teledyski, wyreżyserowane przez słynnych filmowców