Limp Bizkit przerywają trasę koncertową! Powodem stan zdrowia Wesa Borlanda. Czy gitarzysta ma COVID-19?

i

Autor: screen: https://youtu.be/U8sU46LorQI

Fred Durst znowu zmienił image! Tak wyglądał na ostatnim koncercie Limp Bizkit

2022-03-22 10:07

Zespół Limp Bizkit powrócił niedawno z nowym albumem, którego tytuł to 'Still Sucks'. Grupa pokazała sporo dystansu do siebie i swojej twórczości i jak widać, nadal idzie tą drogą, pokazując, że umie śmiać się z siebie. Niedawno zespół zagrał koncert w Meksyku, a Fred Durst pokazał swój zabawny image.

Zespół Limp Bizkit ma tylu samo fanów, co przeciwników i mimo upływu lat, emocje, które towarzyszą działaniom grupy, nie słabną. Po premierze albumu 'Still Sucks', który praktycznie nie był promowany, grupa postanowiła grać co jakiś czas koncerty i cieszą się one sporym zainteresowaniem. Niedawno zespół występował w Meksyku, gdzie można było zobaczyć Freda Dursta w zabawnym wizerunku.

Co tam w środku gra? Nirvana

Fred Durst znowu zmienił image! Tak wyglądał na ostatnim koncercie Limp Bizkit

Fred znowu ma ogromne wąsy, jasną perukę i tym razem strój roboczy. Patrząc na niego, można stwierdzić, że wygląda jak robotnik lub jak Hulk Hogan. Zobaczcie zapis koncertu z Meksyku:

Warto dodać, że nie był to zbytnio udany koncert dla zespołu. Jak napisał w mediach społecznościowych gitarzysta zespołu, Wes Borland:

Dzięki Mexico City! To nie był nasz najlepszy koncert, bo mieliśmy ogromne problemy z odsłuchami (to nie była też wina naszego inżyniera Joe, który jest absolutną legendą), a granie koncertów na festiwalu, gdzie nie mieliśmy nawet okazji zagrać próby dźwięku to zawsze dzika przygoda! Ale to nadal był kawał dobrej zabawy, zagraliśmy parę nowych kawałków, przetestowałem nowe gitary... Muchas gracias za waszą miłość i do zobaczenia!

Pozostaje wypatrywać kolejnych koncertów zespołu i mieć nadzieje, że pojawią się w Polsce.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia

Kultowe Kawałki - Kultowe historie "Wyjątkowo niegrzeczni rockami".

Posłuchaj podcastu Jara Sobierajewicza

Listen to "Niegrzeczni rockmani cz.1" on Spreaker.