CYPRESS HILL: nowy klip i album. Znamy szczegóły

i

Autor: Materiały prasowe

CYPRESS HILL: nowy klip i album. Znamy szczegóły

2022-03-21 14:40

Cypress Hill wydali właśnie swój dziesiąty album studyjny, „Back in Black”, którego producentem jest Black Milk. Z okazji premiery zespół zaprezentował także klip do singla „Certified”.

Reżyserem video jest Tillavision, ekspert od 3D, AR (rozszerzona rzeczywistość) i VR (wirtualna rzeczywistość), który w zeszłym roku współpracował z takimi tuzami, jak Swae Lee, Pop Smoke, JuiceWRLD, Young Dolph, Lyrical Lemonade, Bape, Chinatown Market, Chicago Bears, Patrick Mahomes czy Kyler Murray.

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

„Back in Black” to powrót Cypress Hill po czterech latach od premiery płyty „Elephants on Acid”. Album ukazuje się w czasie gorącym dla grupy - muzycy wrócili właśnie z trasy koncertowej z Atmosphere i zaliczyli 30. rocznicę premiery swojego spektakularnego debiutu. Z tej okazji zagrali wyprzedany koncert w Greek Theatre w Los Angeles i wydali rozszerzoną, specjalną edycję tego uznanego przez krytykę krążka. Ponadto zespół nawiązał współpracę z Z2 Comics, w celu przygotowania własnego komiksu – „Cypress Hill: Tres Equis!” – który już trafił do sprzedaży. To jednak wciąż nie wszystko. Grupa przygotowała własną, z miejsca uznaną za „legendarną” i „niespotykaną” kolekcję w technologii NFT, a także wypuściła własną linię skarpet Stance.