Dave Mustaine opowiedział o swoich odczuciach wobec Metalliki. Czy artysta nadal ma żal?

i

Autor: screen: https://youtu.be/O6URPndg9cg

Dave Mustaine opowiedział o swoich ulubionych płytach. Co ciekawe, żadna nie jest metalowa

2022-03-21 13:22

Dave Mustaine przez wiele osób uznawany jest wzór do naśladowania w kategorii muzyki metalowej. Nikt się chyba nie spodziewał, że wybór jego ulubionych numerów, jest mocno odległy od muzyki, którą sam gra. Jakie piosenki wybrał Dave?

Dave Mustaine jest dla wielu słuchaczy wzorem do naśladowania i śmiało można powiedzieć, że jego twórczość kojarzy się głównie z muzyka metalową. Niedawno zapytano go o to, jakie są jego ulubione utwory i jak widać, nie są to kawałki z gatunku metalu. Co wybrał legendarny artysta?

Co tam w środku gra - Metallica

Dave Mustaine opowiedział o swoich ulubionych płytach. Co ciekawe, żadna nie jest metalowa

W wywiadzie dla Loudwire, Mustaine opowiedział o swoich ulubionych numerach i płytach i co ciekawe, jego wybór wcale nie był metalowy:

To zabawne, bo to się zmienia. Często są to The Beatles albo Led Zeppelin. Zawsze wracam do „IV” albo do „Białego albumu”. Czasami jest to „Goodbye Yellow Brick Road” Eltona Johna, która jest niesamowitym zbiorem przebojów. Jako że dorastałem z moimi siostrami lubię też Ala Greena i Marvina Gaye’a.

Przypomnijmy, że nowa płyta Megadeth ma ukazać się w lipcu 2022 roku, jednak zespół trzyma resztę szczegółów w tajemnicy.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu