Franz Ferdinand wraca na scenę i zagra koncert w Polsce!

i

Autor: Materiały prasowe

Franz Ferdinand wraca na scenę i zagra koncert w Polsce! DATA, MIEJSCE, BILETY

2021-11-05 11:40

Uwielbiany przez polskich fanów zespół z Glasgow ponownie rusza w trasę koncertową! Przystankiem na ich europejskiej trasie będzie Warszawa. W przyszłym roku światło dzienne ujrzy album „Hits To The Head” - materiał z największymi hitami Franz Ferdinand - który zaprezentują podczas koncertu w Polsce

Franz Ferdinand wdarł się na najwyższe miejsca list przebojów już swoim drugim singlem - „Take Me Out”, wydanym w 2004 roku na debiutanckiej płycie „Franz Ferdinand”, która sprzedała się w aż czterech milionach egzemplarzy na całym świecie, kończąc rok z prestiżową nagrodą Mercury Prize i nominacją do Grammy w kategorii Najlepszy Album Alternatywny. Kolejne albumy „You Could Have It So Much Better” (2005), „Tonight: Franz Ferdinand” (2009), „Right Thoughts, Right Words, Right Action” (2013) i „Always Ascending” (2018) ugruntowały ich pozycję w czołówce najlepszych twórców indie rocka.

Co tam w środku gra - Happysad - Odrzutowce i kowery

Franz Ferdinand w Polsce 2022 - DATA, MIEJSCE, BILETY

Wiosenna trasa koncertowa skupi się przede wszystkim na promocji najnowszego albumu „Hits To The Head”, czyli kolekcji 20 najbardziej znanych i lubianych utworów Franz Ferdinand zawartych na jednym krążku, którego premiera zaplanowana jest na 11 marca. Zespół zagra 30 kwietnia 2022 w warszawskiej hali EXPO XXI.

Sprzedaż biletów startuje 12 listopada o godzinie 10:00 na eBilet i TicketMaster.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]