Ozzy Osbourne ma gotową płytę, która pojawi się w ciągu pół roku

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=kSRNrVjISRQ

Ozzy Osbourne ma gotową płytę, która pojawi się w ciągu pół roku! Wszystko wyszło na jaw, przez wyciek danych z Sony Music

2021-11-05 11:20

Nowa płyta Ozzy'ego Osbourne'a jest zapowiadana od jakiegoś czasu i jak widać, już niedługo ją dostaniemy. Wszystko wyszło na jaw przez wyciek informacji Sony Music, z których wynika, że album jest coraz bliżej.

Ozzy Osbourne już jakiś czas temu zapowiadał, że następca 'The Ordinary Man' jest praktycznie gotowy i nie pozostaje nic innego, tylko wydać ten album. Temat trochę przycichł jednak teraz powrócił i to za sprawą wycieku danych z Sony Music. O co chodzi?

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Płyta Ozzy'ego Osbourne'a coraz bliżej? Podobno ma pojawić się w ciągu pół roku

Jak podaje portal 'Blabbermouth', najnowszy album Ozzy'ego ma pojawić się w ciągu najbliższych 6 miesięcy, a wszystko wyszło na jaw za sprawą wycieku danych. Do sieci dostało się sprawozdanie finansowe Sony Music, w którym zawarto premiery płyt, planowane na najbliższe pół roku. Wśród tytułów takich artystów jak: Adele, Black Eyed Peas i Alicia Keys, znalazł się Ozzy Osbourne. Nie wiadomo jaki tytuł miałby nosić album, jednak pewnym jest, że swoje partie na niego nagrali Jeff Beck, Eric Clapton, Tony Iommi oraz Zakk Wylde. Ten ostatni miał także rejestrować partie napisane przez innych muzyków, którzy nie mogli pojawić się w studiu. Jak widać, duet Ozzy i Zakk dogaduje się najlepiej i to się nie zmienia od lat. Na więcej szczegółów przyjdzie nam poczekać, jednak pewnym jest, że w ciągu najbliższych 6 miesięcy dostaniemy coś nowego od słynnego wokalisty.

Sonda
Czy Ozzy powinien wydawać nowy album?