Flea nie lubi robić sobie zdjęć z fanami. Dlaczego?

i

Autor: Rex Features/East News Basista Red Hot Chili Peppers nie chce zdjęć z fanami

Flea nie lubi robić sobie zdjęć z fanami. Dlaczego?

2022-08-09 16:11

Red Hot Chili Peppers w ostatnim czasie bardzo intensywnie koncertują i promują wydany na początku kwietnia album “Unlimited Love”. Podczas trasy dochodzi do licznych spotkań muzyków z fanami - ostatnio Flea, basista grupy, zdradził jednak, że wyjątkowo nie lubi robić sobie z nimi zdjęć. Dlaczego?

1 kwietnia ukazał się świetnie oceniany przez krytyków album Unlimited Love od Red Hot Chili Peppers. Panowie po latach znów zebrali się w najbardziej znanym składzie i stworzyli płytę, którą natychmiast pokochali fani. Grupa jest obecnie w trakcie trasy koncertowej, promującej wydawnictwo. Podczas serii występów dochodzi do licznych spotkań muzyków z fanami. Ostatnio Flea wziął udział w twitterowej dyskusji, w której zdradził jednak, że wyjątkowo nie lubi, gdy wielbiciele proszą go o zdjęcie - dlaczego?

Co tam w środku gra? Nirvana

Flea nie chce zdjęć z fanami

Muzyk odpowiedział na Twitterze na post jednego z fanów. Temu zaś po jednym z koncertów udało się spotkać z basistą i wokalistą i trochę z nimi porozmawiać, po czasie zaś wrzucił do sieci filmik, dokumentujący całą sytuację. Mężczyzna podziękował artystom za rozmowę i za to, że Ci byli podczas niej tak szczerzy i otwarci. Pozostali fani odpowiedzieli użytkownikowi, iż ten miał spore szczęście, ponieważ Kiedis zazwyczaj nie zatrzymuje się na rozmowy z fanami. Mężczyzna stwierdził, że tym bardziej wyjątkowe jest dla niego całe spotkanie, a fakt, iż udało się porozmawiać z wokalistą może wynikać z tego, że ani on, ani jego znajomi nie prosili muzyków o autograf czy zdjęcie. Wtedy właśnie do dyskusji włączył się Flea.

Dlaczego basista nie lubi robić sobie zdjęć z fanami?

Basista potwierdził przypuszczenia mężczyzny, także dziękując mu za rozmowę i niesamowity kontakt. Przy okazji zdradził, że nie lubi, gdy fani proszę go o zdjęcia, ponieważ uważa, że to mocno psuje atmosferę i jest niczym transakcja, a nie prawdziwa rozmowa. 

Nadchodzi nowy album Red Hot Chili Peppers!

Już 14 października ukaże się, drugi już w tym roku, podwójny album zespołu! Krążek został zatytułowany Return of the Dream Canteen i powstał w trakcie tej samej sesji nagraniowej z Rickiem Rubinem, co Unlimited Love. Ma się on jednak nieco różnić od swojego poprzednika, przede wszystkim mniejszą intensywnością dźwięków. Na chwilę obecną nie poznaliśmy żadnej piosenki z nadchodzącego wydawnictwa.