Green Day

i

Autor: Materiały prasowe Eska ROCK zaprasza na PRZEDPREMIEROWY odsłuch nowej płyty Green Day! Szczegóły imprezy

Eska ROCK zaprasza na PRZEDPREMIEROWY odsłuch nowej płyty Green Day! Słuchaj radia i wygraj zaproszenie!

2024-01-15 19:25

Już w piątek 19 stycznia światło dzienne ujrzy najnowszy, niezwykle wyczekiwany przez fanów na całym świecie, album zespołu Green Day. Kapela przygotowała z tej okazji sporą niespodziankę - przedpremierowe odsłuchy krążka "Saviors"! W Polsce za organizację imprezy odpowiadają radio Eska ROCK i wytwórnia Warner Music Poland - sprawdź szczegóły!

Pod koniec października ubiegłego roku zespół Green Day oficjalnie potwierdził powrót na światowe sceny z najnowszym, pierwszym od czterech lat krążkiem. Płyta została zatytułowana Saviors i ujrzy światło dzienne już w piątek 19 września, muzycznie będzie ona prawdziwym połączeniem power popu, punka, rocka czy indie. Tematycznie zaś kapela skupi się na wydawnictwie na bolączkach współczesności z wojną, zdrowiem psychicznym, zmianami klimatycznymi, oligarchami, podziałami społecznościowymi, social mediami i epidemią opioidów na czele. Nadchodzący album promowany jest czterema singlami: The American Dream Is Killing Me, Look Ma, No Brains!, Dilemma i najnowszym, One Eyed Bastard.

Green Day - 5 ciekawostek o albumie "American Idiot" | Jak dziś rockuje?

Przedpremierowy odsłuch nowej płyty Green Day z Eską ROCK!

Formacja ogłosiła, że fani będą mieli szansę zapoznać się z płytą jeszcze przed jej oficjalną premierą! Na całym świecie zorganizowane zostaną PRZEDPREMIEROWE odsłuchy, a cały projekt nie ominie także Polski!

Już w czwartek 18 stycznia Eska ROCK we współpracy z wytwórnią Warner Music Poland organizuje imprezę, na której będzie można posłuchać krążka Saviors jeszcze przed ukazaniem się na rynku! Event poprowadzą dziennikarze Eski ROCK: Jaro Sobierajewicz i Dawid Zygmunt, a specjalne zaproszenia na wydarzenie będzie można wygrać na antenie Eski ROCK od piątku 12 stycznia do czwartku 18 stycznia - słuchajcie uważnie naszych audycji!

Odsłuch płyty to nie wszystko! Na miejscu na uczestników będzie czekała moc atrakcji, jak chociażby quiz wiedzy o zespole czy możliwość zrobienia sitodruku, dlatego też zachęcamy do zabierania własnych koszulek, by zrobić sobie własnoręcznie świetną pamiątkę! Po imprezie zapraszamy wszystkich na rockotekę - mile widziane przebranie w stylu punkrockowym! Poniżej ramowy plan imprezy:

Przedpremierowy odsłuch płyty Green Day z Eską ROCK - plan imprezy

  • 18:00 - Otwarcie drzwi:
  • 18:30 - Oficjalne rozpoczęcie eventu, kilka słów o zespole i albumie
  • 18:45 - 19:30 - Odsłuch płyty
  • 19:30 - 19:50 - Dyskusja
  • 19:50 - 20:20 - Quiz wiedzy o Green Day z nagrodami
  • 19:50 - Start rockotecki
Listen on Spreaker.