Deftones

i

Autor: Facebook/Deftones

Wiadomości

Deftones nagrał nowy album. "Nadchodzi i jest bardzo dobry"

Wygląda na to, że wielkimi krokami zbliża się premiera nowego studyjnego albumu od amerykańskiej formacji Deftones. Chino Moreno, wokalista zespołu, ujawnił właśnie pierwsze informacje dotyczące następcy "Ohms".

Zespół Deftones zapowiada nowy album

Amerykańska formacja Deftones, na której czele stoi charyzmatyczny wokalista Chino Moreno, ostatni album, zatytułowany "Ohms", wydała w 2020 roku. Grupa z kolejnym krążkiem się nie spieszy, ale... fani mogą powoli zacierać ręce. Dziesiąte studyjne wydawnictwo zbliża się wielkimi krokami. 

Moreno, w wywiadzie dla radia KROQ, zdradził bowiem pierwsze szczegóły. 

Wywiad - Judas Priest - Krzysiek Sokołowski | ESKA Rock

Tak naprawdę niewiele o tym mówiliśmy publicznie. Przez ostatnie półtora roku, z przerwami, po prostu pracowaliśmy. Pod kątem muzycznym, mamy wszystko nagrane. W zasadzie moim zdaniem jest teraz dokończenie wokali – powiedział wokalista Deftones. 

Moreno wróci do studia po zagraniu koncertów na festiwalu Coachella (jeden jest już za muzykami, drugi odbędzie się 19 kwietnia). Wokalista zespołu dodał także, że grupa nie spieszy się z wydaniem całości. 

– Nie lubię wyznaczać konkretnych dat. Nie spieszymy się. Chcemy, żeby ten album był świetny. Myślę, że jest to najważniejsze. Ale nadchodzi i jest bardzo dobry. Jesteśmy naprawdę podekscytowani i oczarowani tym, nad czym pracujemy – uzupełnił Chino Moreno. 

Najpopularniejsze rockowe albumy na Spotify. Oto TOP10: