Dawid Podsiadło ogłasza nową trasę koncertową! Daty, miejsca i bilety

i

Autor: AKPA Nowa trasa wokalisty

Dawid Podsiadło ogłasza nową trasę koncertową i zapowiada singiel! Bilety, daty i miejsca koncertów

2022-06-21 13:00

O tym, że Dawid Podsiadło wyda w tym roku wyczekiwany, czwarty album solowy wiadomo już od jakiegoś czasu. O fakcie tym poinformował fanów sam artysta już w kwietniu, wraz z wydaniem nagranego z sanah numeru “Ostatnia nadzieja”. Na początku czerwca Dawid rozpoczął swoją opóźnioną przez pandemię trasę stadionową, na której można było usłyszeć także piosenki z nadchodzącego wydawnictwa - teraz wiadomo na temat tego projektu nieco więcej! Artysta właśnie zapowiedział kolejną trasę koncertową i premierę nowego singla - sprawdźcie szczegóły!

Dawid Podsiadło dał się poznać polskiej publiczności już w 2012 roku, kiedy wziął udział w drugiej edycji programu “X Factor”, gdzie dotarł do finału. Już rok później ukazał się debiutancki album artysty, zatytułowany Comfort and Happiness, który dotarł do 1 miejsca zestawienia OLiS i za który otrzymał 4 Fryderyki. Dwa lata później Dawid wydał płytę Annoyance and Disappointment, która uzyskała status diamentowej. W 2018 roku muzyk zaprezentował krążek Małomiasteczkowy, promowany singlem o tym samym tytule. Płyta została nagrodzona Fryderykiem w kategorii Album roku pop i zapewniła artyście Paszport Polityki.

Daria Zawiałow o wygranych Fryderykach, Sanah i Dawidzie Podsiadło

Nowy album Dawida Podsiadły - co wiadomo na temat wydawnictwa

Już od kilku miesięcy mówiło się o tym, że najnowszy album Dawida ukaże się jeszcze w tym roku. Informacje te potwierdził sam artysta w kwietniu, wraz z premierą nagranego z sanah utworu Ostatnia nadzieja. Już wtedy Podsiadło zdradził, że na jego płycie także pojawi się duet z Zuzą i ma już wybrane utwory, które zostaną wydane jeszcze przed ukazaniem się albumu.

Na początku czerwca Dawid rozpoczął swoją opóźnioną przez pandemię trasę stadionową. Już podczas pierwszego koncertu, który miał miejsce w Gdańsku, artysta zaśpiewał aż trzy premierowy utwory, w tym jeden zatytułowany Post.

Dawid Podsiadło ogłasza trasę koncertową - daty, miejsca i bilety

W środę 21 czerwca, a więc dokładnie w pierwszym dniu astronomicznego lata, Dawid Podsiadło zdradził kolejny szczegół swojego najnowszego muzycznego projektu! Co prawda nie znamy jeszcze tytułu i daty premiery albumu, ale artysta już ogłosił, że wyrusza w kolejną trasę koncertową “ POSTprodukcja Tour”. Sprzedaż biletów na występy ruszy już jutro o godzinie 12:00 - to wtedy wejściówki będą mogli zakupić użytkownicy Allegro Smart. 23 czerwca  o tej samej porze ruszy sprzedaż 1 puli biletów, a kolejnego dnia - drugiej. Wejściówki będzie można kupić za pośrednictwem serwisu eBilet.pl. W ramach trasy muzyk zawita do kilku miast - poniżej pełna rozpiska:

30.10 - Szczecin, Netto Arena

05.11 - Gdańsk/Sopor, Ergo Arena

07.11 - Wrocław, Hala Stulecia

10.11 - Kraków, Tauron Arena

12.11 - Katowice, MCK

24.11 - Łódź, Atlas Arena

30.11 - MTP Poznań

01.12 - MTP Poznań

02.12 - MTP Poznań

06-08.12 - Warszawa Torwar

Nowy singiel artysty! Kiedy się ukaże?

Trasa to nie jedyna niespodzianka dla fanów! Już w ten piątek, 24 czerwca, ukaże się najnowszy singiel Dawida. Chodzi o znany już niektórym fanom numer Post, który zapowiada czwarty album studyjny muzyka - wydawnictwo ukaże się już jesienią!