Po wyrzuceniu z Megadeth, David Ellefson wraca z nowym projektem

i

Autor: screen: https://www.youtube.com/watch?v=aS_GhnLWAzI

David Ellefson o wyrzuceniu go z Megadeth: nie zrobiłem nic nielegalnego

2021-10-25 10:13

Usunięcie Davida Ellefsona z Megadeth było ogromnym zaskoczeniem dla fanów, którzy liczyli, że na nowej płycie usłyszą partie basowe Dave'a. Po miesiącach spekulacji, w końcu sam artysta wypowiedział się na temat swojego odejścia z zespołu. Jak twierdzi, nie zrobił nic nielegalnego.

Przypomnijmy, że David Ellefson został usunięty z Megadeth po tym, jak do sieci wyciekło nagranie z erotycznego videoczatu z jedną z fanek. Po tej sytuacji, Dave Mustaine podjął decyzję o usunięciu basisty z zespołu. Przez cały czas Ellefson nie wypowiadał się na ten temat, aż do teraz. Jaki jest jego pogląd na tą sprawę?

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

David Ellefson o wyrzuceniu go z Megadeth: nie zrobiłem nic nielegalnego

W wywiadzie dla 'Trunk Nation' David Ellefson w końcu odniósł się do całej sprawy, mówiąc:

Wszelkie zarzuty, że robiłem coś nielegalnego są fałszywe. Dlatego też natychmiast udałem się na policję. Ktoś, kto zrobił coś złego nie idzie na policję. Na policję idzie ktoś, kto nie zrobił niczego złego. Dlatego udałem się na policję i złożyłem zeznania. Mam prawo się bronić, przekazałem więc sprawę prawnikom i policji. Nie wydarzyło się nic nielegalnego. Postanowiłem też na pewien czas się usunąć i zrezygnowałem z mediów społecznościowych. Mam jedno konto na Facebooku, którego nawet nie prowadzę, służy do celów biznesowych. Ale nawet z niego zrezygnowałem. To chyba pomogło.

Partie basu Davida Ellefsona nie będą dostępne na nowej płycie Megadeth. Artysta postanowił też działać solowo.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu