Till Lindemann zatrzymany przez policję w Rosji! O co chodzi?

i

Autor: screen: https://youtu.be/GbfeH6Q8PzY

Till Lindemann zaśpiewał po francusku. Wokalista udzielił się na płycie ZAZ

2021-10-25 9:07

Till Lindemann w ostatnim czasie mocno działa na rynku rosyjskim, jednak podkreślano swego czasu, ze najnowsze dokonania wokalisty mogą ukazywać się w kilku językach. Faktycznie, po rosyjskich i angielskich utworach, przyszedł czas na Tilla w wersji francuskiej.

Till Lindemann uwielbia zaskakiwać fanów, o czym świadczyć mogą niedawne nagrania w języku rosyjskim. Po tym, jak lider Rammstein zasugerował, że jego nowe wydawnictwo może być mocno zróżnicowane, w sieci pojawił się numer z gościnnym udziałem w utworze wokalistki ZAZ. Tym razem, Tilla możemy usłyszeć w języku francuskim.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Till Lindemann zaśpiewał po francusku. Wokalista udzielił się na płycie ZAZ

25 listopada ukaże się album Zaz, którego tytuł to 'Isa', co ciekawe, w utworze 'Le jardin des larmes' gościnnie śpiewa Till Lindemann! Jak o płycie mówi ZAZ:

Weszłam w nowy cykl. Zaczęłam rozumieć swoje dorosłe ja. Wszystko, czego doświadczyłam przez te lata, było bardzo wzbogacające i nowe. Udało mi się nawet zorganizować mój festiwal Zazimut w Rosji. Wciąż eksperymentowałam, bo taka jest moja natura. Na pewnym etapie chciałam jednak, żeby Zaz umarła. Zaz jako osoba publiczna, artystka, pseudonim. By w końcu znalazło się miejsce dla Isy. Podczas gdy ostatnia dekada to podróże po świecie, tym razem postawiłam na inną podróż, tę do wewnątrz siebie. Logicznym było więc zatytułowanie płyty „Isa”.

Posłuchajcie, jak brzmi Till w wersji francuskiej:

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć