David Byrne w duecie z Miley Cyrus. Jak brzmi utwór Davida Bowiego w wykonaniu gwiazd?

i

Autor: Screen z YouTube/NBC David Byrne i Miley Cyrus zaśpiewali Davida Bowie

David Byrne w duecie z Miley Cyrus. Jak brzmi utwór Davida Bowie w wykonaniu gwiazd?

2023-01-03 9:41

Można powiedzieć, że Sylwester Miley Cyrus powoli robi się tradycją. Amerykańska gwiazda organizuje tego dnia wielką fetę, na którą zaprasza także innych artystów i artystki. W tym roku współprowadzącą imprezę była Dolly Parton, ale jednym z gości był sam David Byrne. Muzyk i Miley wykonali wspólnie klasyczny kawałek Davida Bowie! Jak wyszło?

Miley Cyrus to jedna z największych gwiazd muzyki pop na świecie. Karierę rozpoczęła jako dziecko, a sławę na całym świecie zyskała, grając główną rolę w serialu Hannah Montana. Kilka lat temu Cyrus świadomie porzuciła karierę aktorską, by skupić się wyłącznie na robieniu muzyki - gwiazda ma na koncie siedem albumów studyjnych. Ostatni, zatytułowany Plastic Hearts, ukazał się w listopadzie 2020 roku i utrzymany był w stylistyce pop-rockowej. Obecnie uważa się te wydawnictwo za najbardziej udane w karierze Cyrus, za jego produkcją stał Andrew Watt, a zdjęcie na okładkę zrobił Mick Rock - jak się okazało, była to ostatnia sesja, jaką wykonał przed śmiercią. Obecnie Miley przygotowuje się do premiery nowego singla - numer zatytułowany Flowers ujrzy światło dzienne 13 stycznia i najprawdopodobniej zapowiada on kolejny album gwiazdy. Nie wiadomo, w jakiej stylistyce będzie on utrzymany, wokalistka pokazała jednak, że bardzo sprawnie jest w stanie przemieszczać się między gatunkami.

David Byrne w duecie z Miley Cyrus. Jak brzmi utwór Davida Bowie w wykonaniu gwiazd?

Już kolejny rok z rzędu Miley zaprosiła fanów do spędzenia z nią Sylwestra. Współprowadzącą wielkiej fety została tym razem Dolly Parton, czyli matka chrzestna gwiazdy, z którą ta wykonała kawałek I Love Rock & Roll, w wydarzeniu wzięło jednak udział całe grono gwiazd. Jednym z zaproszonych do wspólnego występu z Miley został David Byrne. Amerykański muzyk jest współzałożycielem legendarnej grupy Talking Heads, pod koniec lat 80. nagrodzono go m.in. Złotym Globem i Oscarem za ścieżkę dźwiękową do filmu Ostatni cesarz. Gwiazdy wykonały wspólnie klasyczny numer Davida Bowie, czyli idealnie nadający się na Sylwestra Let's Dance! Miley i David zaśpiewali razem także solowe utwory muzyka - American Utopia Everybody's Coming To My House. Artysta dołączył również do Sii, z którą wykonał kompozycję Unstoppable. Sprawdź nagrania poniżej!

Najgorsze prezenty świąteczne... | Dobrze Rockuje #4 | part 2