Jeżeli masz urodziny, to za odpowiednią opłatą Dave Mustaine złoży Ci życzenia

i

Autor: screen: https://youtu.be/xes5Fxf2bmI

Dave Mustaine zapowiada nowy album Megadeth, jednak nie będzie to premierowy materiał

2021-07-16 9:42

Fani czekają na nową płytę Megadeth i wygląda na to, że zanim nowy krążek trafi w ręce fanów, to wcześniej zostanie wydany inny album. Dave Mustaine ma w zanadrzu pewien archiwalny występ.

Megadeth dopina szczegóły najnowszego albumu, a przede wszystkim kwestie partii basu, które po usunięciu Davida Ellefsona, trzeba nagrywać ponownie. Wiadomo, trochę to czasu zajmie, a by fani nie czuli się smutni, Dave Mustaine ma nowy album, z tym, że z archiwalnym materiałem. Do sprzedaży ma trafić wyjątkowe wydawnictwo, które będzie zapisem występu z 2001 roku.

Co tam w środku gra - Motörhead - No Sleep 'Till Hammersmith

Megadeth ma dla fanów nowy album, który jest zapisem koncertu z 2001 roku

'Unplugged In Boston', to zapis koncertu z 2001 roku, który dotąd był dostępny tylko dla członków fanclubu Megadeth. Po 20 latach od wydarzenia, występ pojawi się na winylu i CD. Premiera została zaplanowana na 20 sierpnia 2021, poniżej możecie znaleźć tracklistę krążka:

  1. Dread And The Fugitive Mind
  2. Trust
  3. Time: The Beginning
  4. Use The Man
  5. Holy Wars…The Punishment Due
  6. Almost Honest
  7. Promises
  8. She-Wolf
  9. Moto Psycho
  10. Symphony Of Destruction

Kiedy usłyszymy premierowy materiał Megadeth? Dave Mustaine zapewnia, że już niedługo album pojawi się w rękach fanów. Pozostaje czekać i cieszyć się z zapisu koncertu z 2001 roku.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu