Dave i Violet Grohl razem! To kolejny utwór z nadchodzącego albumu Foo Fighters!

i

Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News Nowy utwór od Foo Fighters!

Dave i Violet Grohl razem! To kolejny utwór z nadchodzącego albumu Foo Fighters!

2023-05-25 14:33

Zespół Foo Fighters nie przestaje zaskakiwać! Zaledwie dzień po pierwszym koncercie od momentu śmierci Taylora Hawkinsa, formacja podzieliła się z fanami kolejnym utworem z nadchodzącego albumu! Tym razem wybór padł na bardziej intymny, wręcz balladowy "Show Me How", w którym Dave Grohl śpiewa ze swoją córką, Violet.

Już za niespełna tydzień, w piątek 2 czerwca, światło dzienne ujrzy najnowszy album Foo Fighters. Grupa bardzo dobrze wie, jak podgrzać atmosferę przed tak wyczekiwanym wydawnictwem. Już wcześniej światło dzienne ujrzały utwory Rescued Under You, Panowie wykonali także w ramach transmisji na żywo kompozycję Nothing at All. To jednak nie koniec! Raptem dzień po pierwszym regularnym występie Foo Fighters od dnia śmierci Taylora Hawkinsa i pierwszym, w którym za perkusją zasiadł nowy członek składu (na chwilę obecną koncertowego), Josh Freeser, swoją premierę miał kolejny utwór z But Here We Are! 

Foo Fighters - 5 ciekawostek o albumie "The Colour and the Shape" | Jak dziś rockuje?

Nowość od Foo Fighters!

Tym razem formacja postawiła na nieco spokojniejszy, bardziej intymny, emocjonalny, może powiedzieć balladowy utwór Show Me How. Dave Grohl i spółka po raz kolejny zachwycają wspaniałym, wiele mówiącym tekstem. Sporą niespodzianką jest także fakt, iż w tej kompozycji muzyk połączył siły ze swoją córką! Głos Dave'a pięknie harmonizuje z wokalem Violet Grohl! Jak widać, czeka nas naprawdę różnorodny pod względem klimatycznym projekt! Posłuchaj Show Me How poniżej!