Dave Grohl

i

Autor: Wikimedia Commons/Raph_PH, Rex Features/East News

Wiadomości

Dave Grohl nie do poznania. Muzyk w eleganckim stroju pojawił się na Wimbledonie

Takiego Dave'a Grohla na co dzień nie uświadczymy. Lider Foo Fighters w bardzo eleganckim stroju pojawił się w loży honorowej kortu centralnego w trakcie tenisowego Wimbledonu.

Dave Grohl elegancki jak nigdy. Lider Foo Fighters pojawił się na Wimbledonie

1 lipca rozpoczął się tegoroczny Wimbledon, czyli najstarszy i najbardziej prestiżowy turniej tenisowy na świecie. Impreza jest synonimem elegancji. Wystarczy przypomnieć, że tenisistki i tenisiści mają obowiązek występowania w białych strojach. Odpowiedni dress code obowiązuje także w loży honorowej kortu centralnego. Często zasiadają tam ludzie związani ze światem sportu, polityki czy muzyki. 

W tym roku na Wimbledonie pojawił się m.in. Dave Grohl, lider formacji Foo Fighters, wraz ze swoją żoną. Muzyk wykorzystał przerwę między koncertami na europejskiej trasie, żeby z bliska zobaczyć tenisowe zmagania. 

Najsłynniejsze logo w historii rocka należy do The Rolling Stones. Jak powstało?

Kamerom udało się wychwycić we wtorek, 2 lipca, wokalistę i gitarzystę FF, który przywdział białą koszulę, granatowy garnitur i krawat. To dość niecodzienny widok. Fani, przyzwyczajeni do mniej oficjalnego wizerunku Grohla, zostawili sporo komentarzy w sieci na temat ubioru artysty. 

Formacja Foo Fighters obecnie koncertuje na Starym Kontynencie. Europejska odsłona tegorocznej trasy grupy rozpoczęła się 13 czerwca w Manchesterze. W jej ramach muzycy zawitają także do naszego kraju. Przypomnijmy, że zespół będzie jedną z głównych gwiazd Open'er Festivalu. Foo Fighters zagrają w Gdyni 3 lipca.

Ciekawostki o albumie "The Colour and the Shape" Foo Fighters: