Dave Grohl, Taylor Swift

i

Autor: Wikimedia Commons/Raph_PH, mat. prasowe

Wiadomości

Dave Grohl "zaczepił" Taylor Swift w trakcie koncertu Foo Fighters. Zasugerował, że artystka nie gra na żywo!

Dave Grohl, w trakcie koncertu Foo Fighters, zasugerował w swojej wypowiedzi, że Taylor Swift nie gra na żywo. – Mieliśmy więcej niż kilka er i więcej niż kilka pieprzonych błędów – powiedział. Artystka postanowiła na tę wypowiedź odpowiedzieć!

Dave Grohl (Foo Fighters) "zaczepił" Taylor Swift. O co poszło?

Taylor Swift to, bez dwóch zdań, najpopularniejsza obecnie artystka na całym świecie. Wokalistka bez problemu wyprzedaje koncerty na największych stadionach i daje ponad trzygodzinne show. Wystarczy wspomnieć, że na początku sierpnia tego roku Swift wystąpi trzykrotnie na Stadionie Narodowym w Warszawie. 

Ostatnio wokalistkę, w trakcie koncertu Foo Fighters, "zaczepił" sam Dave Grohl. Muzyk zasugerował, że Swift nie gra na żywo. 

Foo Fighters - 5 ciekawostek o albumie "The Colour and the Shape" | Jak dziś rockuje?

Mówię ci, stary, nie chcesz doświadczyć gniewu Taylor Swift. Więc chcielibyśmy nazwać naszą trasę koncertową "The Errors Tour" [nawiązanie do obecnej trasy Taylor, "The Eras Tour", artystka każdą swoją płytę nazywa "erą" - przyp. red.]. Mieliśmy więcej niż kilka er i więcej niż kilka pieprzonych błędów. Tylko parę. A to dlatego, że gramy na żywo. Co? Tylko mówię. Prawda, że lubicie surową, rock'n'rollową muzykę na żywo? Trafiliście we właściwe miejsce – powiedział ze sceny Grohl w trakcie koncertu Foo Fighters, który miał miejsce 22 czerwca na London Stadium. W tym samym czasie Swift grała natomiast na stadionie Wembley. 

Ta wypowiedź, jak się później okazało, nie wszystkim się spodobała. W sieci pojawiły się spekulacje, że była to w jakimś stopniu reakcja na atak fanów Taylor Swift na Violet Grohl, córkę Dave'a, która skrytykowała ostatnio wokalistkę za latanie prywatnymi odrzutowcami.

Swift do słów lidera Foo Fighters postanowiła się odnieść. 23 czerwca, na kolejnym wyprzedanym koncercie na stadionie Wembley w Londynie, podziękowała całej swojej ekipie i poprosiła publiczność o brawa: – Każdy członek mojego zespołu, każdy członek naszej ekipy, mój zespół, który będzie dzisiaj dla Was grał na żywo przez 3,5 godziny, bardzo na to zasługują. I tak samo każdy z moich kolegów wykonawców. I właśnie to nam daliście, nigdy tego nie zapomnimy – powiedziała artystka. 

Wspomnieliśmy, że w tym roku do naszego kraju przyjedzie Taylor Swfit, również formacja Foo Fighters odwiedzi Polskę w 2024 roku. Zespół zagra w trakcie tegorocznego Open'er Festivalu, a konkretnie pierwszego dnia, czyli 3 lipca, na głównej scenie festiwalu.

Open'er odbędzie się w dniach 3-6 lipca 2024 na gdyńskim lotnisku Kossakowo. 

Oto najlepsze utwory Foo Fighters nagrane z Taylorem Hawkinsem:

Listen on Spreaker.