Damian “Jr Gong” Marley - syn Boba Marley’a zagra w Warszawie! Miejsce koncertu, data i bilety na występ

i

Autor: Materiały prasowe Syn legendy muzyki reagge na solowym koncercie w Polsce!

Damian “Jr Gong” Marley - syn Boba Marley’a zagra w Warszawie! Miejsce koncertu, data i bilety na występ

2022-07-19 10:53

Damian “Jr Gong” Marley - syn Boba Marleya wystąpi w Warszawie! Uznany artysta, laureat nagrody Grammy zagra w Stolicy już na początku sierpnia! Gdzie i kiedy dokładnie odbędzie się koncert? Ile kosztują wejściówki? Wszystkie szczegóły znajdziesz poniżej!

Damian “Jr Gong” Marley, najmłodszy syn legendy reggae Boba Marleya wyznaczył sobie własne miejsce w historii muzyki, kiedy stał się pierwszym w historii artystą Reggae, który wygrał GRAMMY w kategorii "Najlepsze wykonanie Urban/Alternative" za singiel Welcome To Jamrock z 2005 roku. Album o tym samym tytule zdobył także GRAMMY w kategorii “Najlepszy album reagge”. W ciągu ostatnich lat Marley wstrząsnął scenami na całym świecie, najpierw we współpracy z Nasem przy ich wspólnym projekcie Distant Relatives, a następnie, gdy nawiązał współpracę ze Skrillexem podczas pracy nad ich przełomowym utworem Make It Bun Dem, który przez Rolling Stone został okrzyknięty "mistrzowskim połączeniem dubstepu i dancehallu". W sierpniu 2021 ukazał się najnowszy singiel z jego udziałem YOU, który powstał w kolaboracji z artystką Yendry.

Tomek Lipiński w Esce ROCK: rozmowa o wolności, inspiracji, rzeczywistości i fascynacji młodym pokoleniem

Damian “Jr Gong” Marley - syn Boba Marley’a zagra w Warszawie! Data, miejsce, bilety

Teraz solowe dokonania muzyczne syna legendy reagge będzie można usłyszeć na żywo w Warszawie! Artysta zagra w warszawskim Amfiteatrze Wolskiego Centrum Kultury już 2 sierpnia 2022! W ramach supportu wystąpią Bas Tajpan i Mesajah. Ile kosztują bilety? Informacje te znajdziesz na stronie organizatora!

Sonda
Lubisz reagge?