Cro-Mags zagrają w Polsce! Data, miejsce i bilety na koncert

i

Autor: Materiały prasowe Cro-Mag, data, miejsce, bilety

Cro-Mags zagrają w Polsce! Data, miejsce i bilety na koncert

2022-07-01 14:32

Cro-Mags - legenda amerykańskiego hardcore punka zagra w Polsce! Grupa promować będzie pierwszy od dwudziestu lat album, czyli wydany 2020 roku “In the Beginning”. Gdzie i kiedy będzie można usłyszeć kapelę? Co z biletami? Szczegóły poniżej!

Cro-Mags to wywodząca się z Nowego Yorku legenda amerykańskiego hardcore punka. Zespół jako jeden z pierwszych zaczął łączyć ten styl z thrash metalem, a za dużą inspirację podają go m.in. muzycy Metalliki, Green Day czy Dave Grohl. Po kilku zawirowaniach w składzie oraz 6 wydanych albumach Cro-Mags pozostaje grupą kultową, z dużą ilością oddanych fanów. Dowodzona przez Harleya Flanagana formacja już tego lata wystąpi na jedynym koncercie w Polsce, na którym możemy spodziewać się przekrojowej setlisty, obfitującej w największe szlagiery Amerykanów!

Janusz Panasewicz w Esce Rock - Organek pierwszym gościem Lady Pank na MTV Unplugged

Cro-Mags w Polsce - data, miejsce,bilety

Legenda amerykańskiego hardcore punku zagra w poznańskim klubie Pod Minogą już 15 lipca. Jako support pojawią się kapele The Corpse i Lock Down. Bilety w cenie od 90 zł można kupić na stronie organizatora.

Zobacz także: Anti-Flag na dwóch koncertach w Polsce! Gdzie wystąpi punkowa kapela?