Anti-Flag

i

Autor: Materiały prasowe

Anti-Flag na dwóch koncertach w Polsce! Gdzie wystąpi punkowa kapela?

2022-07-01 12:04

Anti-Flag wracają w lipcu do Polski! Amerykańska legenda punk-rocka nie przyjeżdża jednak na wakacje, tylko na dwa koncerty w Krakowie i Warszawie. Muzycy przyzwyczaili nas już do energicznych koncertów, szalonego pogo i niesamowitej zabawy. Kiedy i w jakich miejscach zagrają? Gdzie kupić bilety? Sprawdźcie!

ANTI-FLAG - KONCERTY W POLSCE 2022. Gdzie zagra amerykański zespół? Anti-Flag to jedna z najważniejszych punkowych kapel na świecie, w której skład niezmiennie od ponad 30 lat wchodzą Justin Sane, Chris Head, Chris No. 2 oraz Pat Thetic. Zespół słynie ze swoich mocnych, zaangażowanych społecznie i ekologicznie tekstów, w których nie szczędzi krytyki wobec neofaszystowskich poglądów, korporacyjnego wyzysku oraz wszelkich przejawów rasizmu, homofobii, seksizmu czy transofobii. W dyskografii Amerykanów znajdziemy 12 albumów, z czego ostatni z nich, „20/20 Vision”, ukazał się dwa lata temu. Utwory z niego, tak jak również największe hity formacji, będziemy mogli usłyszeć na żywo już tego lata na dwóch polskich koncertach!

Wywiadówka - Paprodziad

Anti-Flag 2022 - koncert w Krakowie i Warszawie

Wszyscy fani dobrego punkrocka nie mogą narzekać. Zespół Anti-Flag pojawi się aż na dwóch koncertach w Polsce! Amerykańska legenda punk-rocka wystąpi 18 lipca 2022 w Krakowie (Klub Kwadrat) oraz dzień później w Warszawie (Klub Proxima). Bilety można nabyć na winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet oraz Eventim.

Sonda
Na który koncert Anti-Flag się wybierasz?