Corey Taylor odwołał trasę po USA! Muzyk podał niezwykle przykry powód

i

Autor: Dafydd Owen / Avalon/Photoshot/East News Co dalej z trase koncertową Coreya Taylora?

Corey Taylor odwołał trasę po USA! Muzyk podał niezwykle przykry powód

2024-01-08 11:04

Niepokojące wieści płyną od Coreya Taylora. Muzyk, przed którym intensywny, koncertowy rok, przekazał informację o odwołaniu części swojej zaplanowanej trasy koncertowej. Mowa o pokazach, której miały się odbywać na terenie Stanów Zjednoczonych. Corey wydał oświadczenie, w którym podał, niezwykle przykre, powody swojej decyzji.

Już ubiegły rok był niezwykle pracowity dla Coreya Taylora. Muzyk zgodnie z zapowiedziami wydał drugi solowy album, a premierę CMF2 poprzedzało wydawanie kolejnych singli i klipów. Muzyk dość szybko zapowiedział trasę koncertową, a ta początkowo objęła swoim zasięgiem głównie występy w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Niestety, muzyk właśnie odwołał znaczną część trasy...

Slipknot - jak przez lata zmieniały się teledyski zespołu?

Corey Taylor wydaje oświadczenie w sprawie odwołanych koncertów

W piątek 5 stycznia w social mediach artysty pojawiło się oświadczenie, w którym ten poinformował, że zmuszony jest odwołać koncerty, które odbyć się miały na terenie USA. Corey postanowił być szczery ze swoimi fanami i fankami i powiedział, że powodem jego decyzji jest nie najlepszy stan jego zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego, który stał się groźny zarówno dla niego samego, jak i dla jego rodziny. Wokalista nie ukrywa, że nie było mu łatwo, jednak wie, że to najlepszy krok, na jaki mógł się zdać w tej konkretnej sytuacji. Muzyk od dawna nie ukrywa, że zmaga się z problemami zdrowotnymi, szczególnie doskwiera mu odczuwany na co dzień ból.

ZOBACZ TAKŻE: Corey Taylor wprost o problemach zdrowotnych

Corey Taylor w trasie w 2024 roku

Przypominamy, że muzyk ma zagrać solowy koncert w ramach trasy także w Polsce, dokładnie 3 czerwca 2024 roku w warszawskiej Stodole. W grudniu natomiast wystartuje najnowsza seria występów Slipknota, zorganizowana z okazji tegorocznego 25-lecia debiutanckiej płyty formacji.