Corey Taylor

i

Autor: Materiały prasowe

koncerty 2024

Corey Taylor na solowym koncercie w Warszawie! O której rozpocznie się występ wokalisty?

2024-06-03 9:06

Wiadomość, na którą od miesięcy z pewnością czekało wielu! Na solowym koncert do Polski zmierza Corey Taylor! Wszystko to z okazji premiery najnowszego, autorskiego krążka artysty. Gdzie i kiedy dokładnie wystąpi wokalista? Co z biletami? Kto zagra jako support? Wszystkie szczegóły poniżej!

Bezkompromisowy, nieskrępowany i niepowtarzalny wokalista - Corey Taylor, wciąż wywiera wpływ na kulturę jako frontman nagrodzonego Grammy, multiplatynowego zespołu Slipknot i platynowej rockowej grupy Stone Sour. Taylor jest również autorem bestsellerów New York Times, a także aktorem z mnóstwem występów filmowych i telewizyjnych. Jesienią ubiegłego roku wydał swój drugi solowy album i to właśnie z okazji promocji CMF2 Corey Taylor zawita do Polski!

Slipknot - jak przez lata zmieniały się teledyski zespołu?

Corey Taylor w Polsce 2024. DATA, MIEJSCE, BILETY

  • 3 czerwca 2024
  • klub Stodoła, Warszawa
  • Support: Siamese

Duński zespół metalowo-core'owy SIAMESE w ciągu ostatnich kilku lat systematycznie podbijał serca na całym świecie. Ich album "Super Human" wydany w 2019 roku przekroczył 15 milionów streamów w grudniu 2020 roku. Zespół niestrudzenie koncertuje, na całym świecie, z takimi grupami jak: Dead by April, Oceans Ate Alaska, Coheed and Cambria, Dead Letter Circus i wieloma innymi. SIAMESE to jeden z najbardziej aktywnych zespołów rockowych w Danii.

BILETY na koncert Coreya Taylora w Polsce

Niestety, nie mamy dobrych wieści dla tych, którzy chcieliby zobaczyć Coreya na żywo, ale zwlekali z zakupem biletów. Wydarzenie od dłuższego czasu figuruje jako "sold out".

CZASÓWKA koncertu Coreya Taylora w Warszawie

Znana jest już czasówka całej imprezy i prezentuje się ona następująco. Uwaga! Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie:

  • 18:00 otwarcie drzwi
  • 19:00 Siamese
  • 20:30 Corey Taylor

Oto nasz ranking TOP 5 krążków Slipknota: