Corey Taylor o nowej płycie Slipknota: Nasz zespół zawsze był dumny z powodu tego, że ewoluujemy

i

Autor: screen: https://youtu.be/SplxYlYv1D4

Corey Taylor o nowej płycie Slipknota: Nasz zespół zawsze był dumny z powodu tego, że ewoluujemy

2021-07-29 9:29

Nowa płyta Slipknota jest mocno wyczekiwana przez fanów, którzy liczą na to, że grupa nadal będzie grała szybko i mocno. Corey Taylor postanowił zdradzić kilka szczegółów krążka i chyba będzie to dobra wiadomość dla miłośników grupy.

Nowa płyta Slipknota cały czas powstaje, co co jakiś czas potwierdzają członkowie grupy. Fani liczą na to, że krążek będzie mocny i szybki, do czego z resztą zespół nas przyzwyczaił. Corey Taylor postanowił zdradzić kilka szczegółów albumu i jak się okazuje, fani mogą czuć się spokojni.

Co tam w środku gra? System Of A Down

Nowa płyta Slipknota - Corey Taylor zdradza konkretne szczegóły albumu

W rozmowie z 'Consequence of Sound', Corey powiedział, czego możemy spodziewać się na nowym albumie Slipknota:

To jest ewolucja krążka "We Are Not Your Kind". Nasz zespół zawsze był dumny z powodu tego, że ewoluujemy i rozszerzamy swoje horyzonty... Będzie ciężko. Nie mogę się doczekać, żeby położyć wokale. Mam już napisane wszystkie teksty, pracuje nad ogarnięciem wszystkiego. Nie mogę się doczekać. To jeden z tych albumów Slipknota, gdzie piszę nie tylko ze swojej perspektywy. To bardzo wyzwalające. No i będzie naprawdę szalony. Jest parę takich kawałków, że ludzie... To definitywnie będzie robiło dym i rozkręcało imprezę, przerażając wszystkich fanów.

Pozostaje cierpliwie czekać na efekty. które pewnie usłyszymy w okolicach 2022 roku. Być może na płycie zostanie złożony hołd Joey'owi Jordisonowi, który zmarł 26 lipca 2021.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć