Coolio i System Of A Down w jednym numerze? Mash-up podbija sieć

i

Autor: screen: https://youtu.be/1ZY8zaJKbOY

Coolio i System Of A Down w jednym numerze? Mash-up podbija sieć

2021-07-26 10:18

Jeżeli myśleliście, że znacie wszystko od System Of A Down, to raczej nie przypuszczaliście, że jeden z kultowych numerów grupy, może pasować idealnie do rapera Coolio. W sieci pojawił się specjalny mash-up, który pokazuje, że te dwa odmienne światy idealnie do siebie pasują.

System Of A Down mają na swoim koncie ogromne hity, które z biegiem lat stały się prawdziwymi klasykami, docenianymi nie tylko przez miłośników rocka. Z kolei Coolio i jego 'Gangsta Paradise' to numer, który wyszedł poza świat hip-hopu, stając się jednym z popularniejszych numerów filmowych. Pewien youtuber wpadł na pomysł, by połączyć te dwa światy i co najciekawsze, wszystko do siebie pasuje!

Co tam w środku gra? System Of A Down

Coolio i System Of A Down razem w jednym numerze. Ten mash-up podbija sieć

William Maranci, który tworzy najróżniejsze mash-upy, postanowił sprawdzić, jak Coolio sprawdziłby się z muzyką SOAD, a konkretniej z piosenką 'Aerials'. Co najciekawsze, takie połączenie pasuje idealnie! Fani są mocno zaskoczeni, a przeróbka dotarła nawet do samego zespołu. Jak widać, na pewne rzeczy trzeba było poczekać by się ujawniły.

System Of A Down w różnych momentach kariery. Tak zmieniał się zespół (GALERIA)