Rob Halford wspomniał Rosława Szaybo, który stworzył okładkę 'British Steel'

i

Autor: screen: https://youtu.be/FoA8OxjxSrw

Rob Halford wspomniał Rosława Szaybo, który stworzył okładkę 'British Steel'

2021-07-26 8:59

Rob Halford często wraca do przeszłości, wspominając różne osoby, z którymi miał okazję współpracować. Tym razem lider Judas Priest wypowiedział się na temat Rosława Szaybo, który stworzył kultową okładkę albumu 'British Steel'.

Rob Halford często wspomina dawne czasy, mówiąc o ludziach, którzy współpracowali z Judas Priest na różnych etapach kariery. Tym razem wokalista wspomniał Rosława Szaybo, który tworzył kultową okładkę albumu 'British Steel'.

Co tam w środku gra? Black Sabbath - Sabotage

Rob Halford o Rosławie Szaybo: jesteśmy wdzięczni za naszą znajomość z nim

W wywiadzie dla Teraz ROCKa, którzy przeprowadził Marcin Bąkiewicz, Rob Halford wspomniał polskiego artystę, mówiąc o jego talencie i ważnej relacji z nim:

Był ikoną, pionierem. Człowiekiem niesamowicie utalentowanym. Obrazy potrafią przekazać tysiące słów i kiedy patrzysz na ten wspaniały obraz, który stworzył na okładkę „British Steel”… Mnie przechodzą ciarki, gdy na niego patrzę, bo jest wypełniony mocą emocji. Mamy mnóstwo pięknych wspomnień i jesteśmy wdzięczni za naszą znajomość z nim i oczywiście za łączność z Polską – za sprawą jego artystycznych osiągnięć.

Przypomnijmy, że Judas Priest przygotowują się do powrotu na trasę koncertową, która została przełożona z powodu pandemii.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu