Coldplay

i

Autor: mat. prasowe

Nowości muzyczne

Coldplay udostępnił pierwszy singiel zapowiadający ich kolejny album

Formacja Coldplay rozpoczęła oficjalnie promowanie nadchodzącego albumu "Moon Music", który ukaże się na rynku na początku października tego roku. W sieci jest już dostępny singiel "feelslikeimfallinginlove".

Coldplay udostępnił nowy utwór. To zapowiedź "Moon Music"

Formacja Coldplay udostępniła właśnie pierwszy singiel, zatytułowany "feelslikeimfallinginlove", który zapowiada ich nowy, dziesiąty już w dyskografii, album. Krążek "Moon Music". Całość ukaże się na rynku 4 października. 

"Bohemian Rhapsody" to rockowy utworów wszech czasów? Tak twierdzi znany muzyk!

Warto dodać, że muzycy Coldplay premierowo wykonali wspomniany utwór w trakcie trzech tegorocznych koncertów na stadionie Puskás w Budapeszcie (16, 18 i 19 czerwca). 

Jak brzmi "feelslikeimfallinginlove"? Możecie to sprawdzić poniżej: 

Album "Moon Music" został wyprodukowany przez Maxa Martina. Co ciekawe: grupa przygotowała pierwszy na świecie album w formacie 140g EcoRecord rPET LP. Każdy winyl będzie zawierał dziewięć przetworzonych plastikowych butelek PET odzyskanych z odpadów poużytkowych.

Z kolei edycja CD nadchodzącego albumu Coldplay będzie wykonana w 90 proc. z poliwęglanu pochodzącego z recyklingu pozyskiwanego ze strumieni odpadów pokonsumpcyjnych. Zespół jest znany z wyznaczania ekologicznych standardów. 

Najpopularniejsze rockowe albumy na Spotify. Oto TOP10: