Chris Martin (Coldplay) je tylko jeden posiłek dziennie. Wszystko przez...Bruce'a Springsteena!

i

Autor: CHIP SOMODEVILLA/AFP/East News/FRAZER HARRISON/Getty AFP/East News Chris Martin o tym, co zrobił mu Bruce Springsteen

Chris Martin (Coldplay) je tylko jeden posiłek dziennie. Wszystko przez...Bruce'a Springsteena!

2023-03-24 11:23

Dopiero co głośno było w mediach na temat nietypowych zwyczajów żywieniowych nagrodzonej Oscarem aktorki, Gwyneth Paltrow. Okazuje się, że nie lepsze podejście do kwestii diety ma jej były mąż, lider zespołu Coldplay, Chris Martin. Muzyk powiedział, że je zaledwie... jeden posiłek dziennie! Wszystkiemu ma być winny Bruce Springsteen.

Kwestia zaburzeń odżywania to niezwykle ważny, a przy tym delikatny temat. Nie zważają na to w żaden sposób gwiazdy muzyki, aktorzy, aktorki, modelki i inne osoby, związane w jakiś sposób ze światem show biznesu. Bez żadnych ogródek mówią o swoich nietypowych zwyczajach żywieniowych, dietach, jakby w ogólnie nie zdając sobie sprawy z wagi swoich słów i jaki wpływ mogą one wywierać na młode (i nie tylko osoby), które za wszelką cenę próbują sprostać współczesnym, wytworzonym przez social media, kanonom "piękna". Pod ostrą krytyką znalazła się niedawno nagrodzona Oscarem aktorka Gwyneth Paltrow. Okazuje się, że równie "mądre" rzeczy na temat odżywania ma do powiedzenia jej były mąż.

Muzyka rockowa lat 2000. - zagranica. Jakie albumy zdefiniowały ten okres?

Chris Martin powiedział, że przez Bruce'a Springsteena je tylko jeden posiłek dziennie

Chris Martin, lider zespołu Coldplay, był ostatnio gościem programu " Conan O'Brien Needs a Friend". To właśnie w nim zdradził, że tak naprawdę je... tylko jeden posiłek dziennie. Muzyk powiedział, że duży wpływ na jego "zwyczaj żywieniowy" miał Bruce Springsteen. Martin powiedział, że pewnego razu udał się na lunch z artystą i natychmiast rzuciła mu się w oczy jego forma. Żona "The Bossa" powiedziała mu wtedy, że ten je je tylko jeden posiłek dziennie. Chris, chcąc wyglądać tak dobrze, jak kolega po fachu, postanowił wprowadzić ten zwyczaj w swoje życie.

Właściwie to nie jem kolacji. Przestaję jeść o 16:00 i nauczyłem się tego podczas lunchu z Brucem Springsteenem. Miałem szczęście pójść z nim na lunch dzień po meczu z Filadelfią w zeszłym roku. I tak byłem już wtedy na bardzo ścisłej diecie. Ale pomyślałem: "Bruce wygląda na jeszcze bardziej wysportowanego niż ja", a wtedy Patti powiedziała, że ​​je on tylko jeden posiłek dziennie. Pomyślałem: "Cóż, zaczynamy. To moje kolejne wyzwanie" - powiedział Martin w wywiadzie.

Gwiazdy nie są specjalistami w kwestii odżywania

Warto pamiętać o tym, że słowa Chrisa Martina są, delikatnie mówiąc, nie na miejscu i zapewne niedługo doczekamy się od niego sprostowań i przeprosin. Metoda postu już dawno określona została jako szkodliwa, a wszelkie działania, związane z dietą i odżywaniem, należy konsultować z lekarzem i dietetykiem, a nie naśladować poczynania gwiazd. Otwarcie wypowiedział się o tym ostatnio Ed Sheeran. Wokalista wprost powiedział, że oczekiwania rynku i wygląd innych artystów, jak Justin Bieber i Shawn Mendes, wpędziły go w zaburzenia odżywiania.