Charlie Benante i Carla Harvey z Butcher Babies zaręczyli się na koncercie U2! To nie był sen

i

Autor: Screen z Instagrama/carlaharvey Znana metalowa para już po zaręczynach!

Charlie Benante i Carla Harvey z Butcher Babies zaręczyli się na koncercie U2! "To nie był sen"

2024-02-02 10:37

Związki między muzykami raczej nie są niczym zadziwiającym. Choć utrzymanie takiej relacji nie należy do najłatwiejszego zadania, to uczucie i wspólna pasja są w stanie przezwyciężyć wiele. Teraz swój związek na nowy poziom postanowili wnieść Charlie Benante, perkusista Anthraxa, grający obecnie w składzie Pantery, i Carla Harvey z formacji Butcher Babies!

Wygląda na to, że w środowisku ciężkich brzmień miłość dosłownie kwitnie! Raptem w ubiegłym roku pisaliśmy o zaręczynach u Bruce'a Dickinsona, a całkiem niedawno muzyk potwierdził, że jest już po ślubie z Leaną Dolci. Całkiem niedawno oświadczył się także Bam Margera, pisaliśmy również o nowych związkach Davida Draimana i Adama "Nergala" Darskiego. To nie koniec dobrych, miłosnych wieści ze świata metalu!

Metalowe albumy wszech czasów / Eska Rock

Charlie Benante i Carla Harvey szykują się do ślubu!

Kilka dni temu Charlie Benante, perkusista grupy Anthrax, obecnie grający także w składzie Pantery, oraz Carla Harvey - jedna z wokalistek grupy Butcher Babies, poinformowali świat o swoich zaręczynach! Do całego zdarzenia doszło w naprawdę wyjątkowych okolicznościach, gdyż na koncercie grupy U2 w Las Vegas w obiekcie Sphere w sobotę 27 stycznia. Benante zdecydował się zadać kluczowe pytanie w momencie, gdy zespół wykonywał klasyk All I Want Is You.

Zarówno Charlie, jak i Carla zamieścili zdjęcie z okazji zaręczyn w swoich socialach. Wokalistka podpisała je: "To nie był sen, obudziłam się w Vegas jako przyszła pani Benante", perkusista zaś zdecydował się nawet... podziękować członkom U2 za stworzenie wyjątkowo sprzyjających do zaręczyn okoliczności. Pierwsze informacje o tym, że Charlie Benante i Carla Harvey spotykają się pojawiły się na początku 2019 roku, a para potwierdziła te wieści w marcu 2019 roku. Zobacz zdjęcia z zaręczyn metalowej pary poniżej!