David Draiman znów jest zakochany! Muzyk podzielił się z fanami zdjęciem

i

Autor: Amy Harris/REX/Shutterstock/EAST NEWS David Draiman z Disturbed pochwalił się nową ukochaną

David Draiman znów jest zakochany! Muzyk podzielił się z fanami zdjęciem

2024-01-12 11:04

Ostatni rok był z wielu względów istotny dla Davida Draimana. Muzyk poinformował fanów chociażby o tym, że po ponad dziesięciu latach rozstał się ze swoją żoną, aktorką i modelką Leną Yadą. Wokalista nie ukrywał, że rozwód bardzo mocno na niego wpłynął - teraz jednak ma nowe powody do uśmiechu - Draiman pochwalił się nową ukochaną!

David Draiman był jedną z tych osób ze świata rockowych brzmień, o której media rozpisywały się w 2023 roku dość sporo. Najpierw sam muzyk poinformował o rozstaniu z żoną, aktorką i modelką Leną Yaną, z którą wziął ślub w 2011 roku i z którą ma syna, urodzonego dwa lata później. Draiman nie ukrywał nawet, że rozstanie odcisnęło na nim ogromne piętno, a na jednym z koncertów Disturbed otwarcie przyznał się do walki z depresją. Muzyk otrzymał całą masę głosów wsparcia i zapewnił, że w jego życiu dzieje się coraz lepiej. Niedługo później muzyk zamieścił w swoich socialach zdjęcie nowego "członka rodziny", pieska Charlotte. Niestety, ktoś ukradł szczeniaka z posesji Davida, ostatecznie jednak suczkę udało się odnaleźć, a muzyk na bieżąco dzieli się z fanami nowymi fotografiami pupilki, która niedawno skończyła pół roku.

Metalowe albumy wszech czasów / Eska Rock

David Draiman pochwalił się nową ukochaną!

Zdjęcia Charlotte nie są jedynymi, które Draiman wrzuca na swoje sociale. To właśnie dzięki aktywnej działalności w sieci, fani muzyka dowiedzieli się, że jest on ponownie zakochany! Wokalista właśnie udostępnił na swoim koncie zdjęcie z Sarah Uli - mieszkającą na co dzień w Miami modelką i menedżerką w branży marketingowej. Opis wspólnej fotki nie pozostawia żadnych wątpliwości - miłość kwitnie! Wieści te są tym bardziej budujące, że artysta jeszcze w maju ubiegłego roku otwarcie narzekał na aplikację randkową Tinder, za pośrednictwem której próbował znaleźć nową ukochaną, co jednak nie szło mu najlepiej - David narzekał na zakłamanie, które jest w niemal każdym zakamarku apki.

Pozostaje żyć szczęścia i jeszcze więcej miłości!