Nergal znowu zakochany! Lider Behemotha zdecydował się pokazać ukochaną

i

Autor: AKPA Lider Behemotha pokazał nową partnerkę!

Nergal znowu zakochany! Lider Behemotha zdecydował się pokazać ukochaną

2024-01-18 11:20

W świecie ciężkich brzmień dużo się dzieje, a ostatnio tyczy sie to także aspektu... sercowego! Całkiem niedawno pisaliśmy o ślubie Bruce Dickinsona z Iron Maidem, zdjęcie z nową partnerką wrzucił w swoje sociale także David Draiman z Disturbed. Tymi samymi kanałami nową miłością postanowił pochwalić się też Adam "Nergal" Darski!

Choć wielu przedstawicieli świata rocka i metalu raczej oddziela życie publiczne od tego prywatnego, to nie brak także tych, którzy wprost dzielą się ze światem pewnymi szczegółami z tej przestrzeni swojej codzienności. Bruce Dickinson na przykład na jednym z koncertów przekazał wieści, że oświadczył się swojej partnerce, został przyjety i szykuje się do ślubu, a o tym, że do ceremonii już doszło poinformował w jednym z wywiadów. Równie otwarcie o swoim życiu prywatnym mówi David Draiman. Lider Disturbed najpierw wprost opowiadał o swoim rozwodzie, później dzielił się z fanami i fankami wrażeniami z poszukiwania miłości za pośrednictwem Tindera, aż w końcu w jego social mediach pojawiło się zdjęcie z nową partnerką.

Wywiadówka - Nergal

"Nergal" pokazał partnerkę!

Śladem Draimana podążył teraz Adam "Nergal" Darski. Muzyk jest jedną z tych osób ze świata polskich ciężkich brzmień, o których kolejnych związkach mówi się i pisze szczególnie często. Wszystko to zaczęło się w 2009 roku, kiedy to Nergal związał się z Dodą. Para zaręczyła się i była razem do 2011 roku - wokalistka bardzo wspierała partnera w walce z białaczką, ten jednak zdecydował się zakończyć tę relację. W kolejnych latach mówiło się o związkach Nergala m.in. z malarką Alicją Domańską czy modelką Kingą Damaziak.

Od jakiegoś czasu jasne jest, że muzyk znów jest zakochany. Darski od dłuższego czasu dzielił się ze swoją społecznością fotkami, których jedną z bohaterek jest z pewnością jego nowa partnerka. Artysta nie zdecydował się jednak pokazać twarzy kobiety, a wrzucał zdjęcia, na których widnieją głównie jej stopy (Quentin Tarantino lubi to) - aż do teraz! W środę 17 stycznia na Instagramie Nergala pojawiła się fotografia, na której ten pozuje z partnerką w basenie. Okazją do takiego wpisu stały się urodziny kobiety - Nergal w opisie złożył jej życzenia, pisząc: "Wszystkiego najlepszego, kochanie. 26 i pół i wciąż trwa odliczanie". Nie wiadomo kim jest ani czym zajmuje się obecna partnerka lidera Behemotha.