Bryan Adams na koncercie w Polsce! Kiedy i gdzie będzie promował album So Happy It Hurts?

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER Bryan Adams w Polsce! [DATA, MIASTO, BILETY]

Bryan Adams na koncercie w Polsce! Kiedy i gdzie będzie promował album "So Happy It Hurts"?

2023-03-22 11:17

Po czterech latach przerwy, Bryan Adams ponownie wystąpi w Polsce w ramach trasy „So Happy It Hurts Tour”! Muzyk już w grudniu zawita do naszego kraju! Gdzie dokładnie pojawi się artysta? Kiedy rusza sprzedaż biletów? Szczegóły poniżej!

Bryan Adams to artysta słynący z najbardziej niezwykłych występów na żywo. Energetycznym wokalem i swobodą na scenie zachwyca publiczność od ponad 40 lat.

W swoim dorobku muzycznym posiada 17 wydanych albumów studyjnych, w tym aż cztery w 2022 roku: „So Happy It Hurts” (z nominacją do nagrody Grammy), „Pretty Woman - The Musical” oraz płyty z nowymi nagraniami największych przebojów Bryana Adamsa: „Classic Pt. 1” i „Classic Pt. 2”. Jego twórczość przyniosła mu liczne nagrody i wyróżnienia, w tym trzy nominacje do Oscara, pięć nominacji do Złotych Globów oraz nagrodę Grammy. 

Depeche Mode - 5 ciekawostek o albumie “Songs Of Faith And Devotion” | Jak dziś rockuje?

Bryan Adams w Polsce! [DATA, MIASTO, BILETY]

Koncert Bryana Adamsa w ramach międzynarodowej trasy „So Happy It Hurts Tour” już 18 grudnia 2023 w Arenie Gliwice. Sprzedaż biletów w cenie od 199 zł wystartuje o godzinie 10:00 od 24 marca na Eventim.pl.

Organizatorem wydarzenia jest DM Agency, współorganizatorami są Arena Gliwice oraz Miasto Gliwice.