koncerty rockowe w polsce w 2024 roku

Te koncerty rockowe odbędą się w Polsce w 2024 roku! Kto odwiedzi nasz kraj?

2024-04-19 14:18

Rok 2023 był naprawdę udany, biorąc pod uwagę aspekt koncertowy. Do naszego kraju w mijających miesiącach zawitały prawdziwe legendy szeroko rozumianego ciężkiego brzmienia, zarówno na własne koncerty stadionowe, jak i pokazy w ramach największych rodzimych festiwali. Już wiemy, ze sporo będzie się działo także w 2024 roku!

Rok 2023 już naprawdę nieubłaganie zbliża się ku końcowi. Ostatnie dni grudnia są pod jakimś względem mocno refleksyjne i skłaniają nas do pewnym rozmyślań, podsumowań tego, co działo się w mijających miesiącach. Pomyślmy na przykład o 2023 roku pod względem koncertowym - sporo się tu działo! W tamtym roku w naszym kraju zagrały naprawdę duże nazwiska i te najbardziej legendarne zespołu. W mijającym roku Polskę odwiedzili m.in. Dropkick Murphys, Bring Me The Horizon, Gojira, Nova Twins, Sabaton, Måneskin, Peter Gabriel, Def Leppard i Mötley Crüe, Evanescence, Queens of the Stone Age, Arctic Monkeys, Iron Maiden, Scorpions, The War on Drugs, Kiss, Red Hot Chili Peppers i Iggy Pop, Sting, Megadeth, Rammstein, Depeche Mode, Biohazard, Imagine Dragons, Inhaler, Fall Out BoyPJ Harvey, Smash Into Pieces, Halestorm, Björk czy Till Lindemann - a to tylko te najsłynniejsze przykłady.

Najbardziej wyczekiwane koncerty rockowe 2024 w Polsce

Kto zawita do Polski na koncerty rockowe w 2024 roku? Lista gwiazd!

Czy równie dobrze pod tym względem prezentować się będzie nadchodzący, 2024 rok? Już wiele na to wskazuje, że tak! Ogłoszone zostały już koncerty, które przyciągają naprawdę dużą uwagę: na chwilę obecną wiadomo m.in. o nadchodzących pokazach chociażby 30 Seconds to Mars, Lenny'ego Kravitza, zespołów Tool, Korn czy Metalliki. Do naszego kraju powrócą także m.in. The Smile i Megadeth. Które przyszłoroczne koncerty rockowe są szczególnie przez nas wyczekiwane? Zajrzyj do galerii na samej górze artykułu!

Poniżej zaś znajdziesz dokładny kalendarz z koncertami rockowymi na 2024 rok!

Sprawdź poniżej nasz wybór najlepszych koncertów, które odbyły się w Polsce w 2023 roku:

Listen on Spreaker.