Bruce Springsteen

i

Autor: Kevin Estrada/Associated Press/East News

Wiadomości

Bruce Springsteen przeprasza za odwołane koncerty. I dziękuje fanom za ich "piękne serenady"

Bruce Springsteen udostępnił w mediach społecznościowych specjalne wideo, w którym przeprasza fanów za ostatnie odwołane koncerty, z drugiej strony: dziękuje im za wspaniałe miniwystępy w centrach Marsylii, Pragi oraz Mediolanu. – To było naprawdę wzruszające – powiedział Boss.

Bruce Springsteen przeprasza za odwołane koncerty

Na początku maja Bruce Springsteen rozpoczął trasę koncertową po Europie. Wszystko szło zgodnie z planem, ale tylko do pewnego czasu. Wszystko przez problemy z głosem, z którym zmagał się Springsteen. W efekcie konieczne było odwołanie czterech koncertów na Starym Kontynencie: w Marsylii (25.05), Pradze (28.05) oraz Mediolanie (1 i 3.06). 

W związku z tym, osoby które miały już opłacone hotele, mimo odwołanych koncertów, przyjechały na miejsce. I organizowali w miejscach publicznych miniwystępy w hołdzie Bossowi. Fani, rzecz jasna, udostępniali chętnie tego typu filmiki w sieci. 

Bruce Springsteen świętuje 50-lecie kariery!

Do tych osób postanowił zwrócić się sam Bruce Springsteen. Artysta opublikował w mediach społecznościowych specjalne wideo z podziękowaniami. 

Z tej strony Bruce Springsteen, dzwonię do Was z New Jersey, gdzie właśnie zmagam się z problemami z głosem. Muszę jeszcze raz przeprosić Was za odwołanie tych koncertów. Ale co ważniejsze: muszę także podziękować naszym niesamowitym fanom w Marsylii, Mediolanie i Pradze za ich piękne serenady, kiedy nie czuliśmy się zbyt dobrze. To było naprawdę wzruszające, głębokie pod względem emocjonalnym. Nie zapomnę tego. Wrócimy i damy Wam show życia. Dziękuję bardzo! – powiedział Springsteen. 

Springsteen podał już nowe daty koncertów w Marsylii oraz Pradze. Fani Bossa będą musieli się jednak uzbroić w cierpliwość, gdyż występy odbędą się w 2025 roku. We Francji artysta, wraz z The E Street Band, zagra 31 maja, z kolei w stolicy Czech 15 czerwca. 

Przypomnijmy, że Bruce Springsteen, według zapowiedzi, powróci na trasę po Europie 12 czerwca. Właśnie tego dnia ma się odbyć koncert w Hiszpanii, a konkretnie w Madrycie.

Oto 5 ciekawostek o albumie "Born in the U.S.A." Bruce'a Springsteena: