Kultowy zestaw od Ghost powraca na 10-lecie! To box pełen... zabawek dla dorosłych

i

Autor: Materiały prasowe Zestaw z zabawkami dla dorosłych od zespołu Ghost

Box pełen zabawek dla dorosłych od Ghost ponownie w sprzedaży! Trzeba się spieszyć

2024-01-24 9:36

Zespół Ghost wzbudza spory szum na świecie swoją muzyką, wizerunkiem i koncertami. Nie każdy może jednak pamiętać o tym, że 10 lat temu formacja postanowiła zaproponować swoim fanom coś zupełnie innego, ale będącego w stanie zapewnić najlepsze wrażenia i samą przyjemność - boks z zabawkami dla dorosłych! Projekt ten powrócił w zeszłym roku, jednak natychmiastowo się wyprzedał - teraz znów jest w sprzedaży!

Zespół Ghost bardzo dobrze wie co robić, by wzbudzać wokół siebie rozgłos. Po pracowitych i obfitujących w ogromne sukcesy miesiącach Tobias Forge i spółka nie mają jednak zamiaru zwalniać tempa! Jak pisaliśmy jakiś czas temu, lider formacji potwierdził, że ta pracuje nad własnym filmem, nagrania do którego miały miejsce na dwóch pokazach Ghost w Los Angeles. Muzyk zaznaczył jednak, że nie będzie to zwykły film koncertowy, a dużo ambitniejszy projekt. Na ten musimy jeszcze trochę poczekać, tak jak na ewentualną nową muzykę od grupy, można jednak zadowolić się (i to dosłownie) czymś innym!

ZOBACZ TAKŻE: Ghost kręci film

Najlepsze rockowe i metalowe albumy 2022 roku - zagranica

Boks z gadżetami dla dorosłych do Ghost!

W 2013 roku swoją premierę miał drugi album studyjny zespołu. Krążek Infestissumam był pierwszym w jego karierze, który trafił na amerykańską listę Billboard 200, docierając do pierwszej trzydziestki zestawienia. Być może nie każdy pamięta, że premierze płyty towarzyszyła wyjątkowa dość promocja. Przy okazji wydania nowego wydawnictwa, formacja wypuściła do sprzedaży zestaw Phallos Mortuus, w skład którego weszły: pudełko na Biblię, zwój papieru rozwodowego, przypinka z logo Ghost, ale także... korek analny z logo Grucifix i wibrator w kształcie Papy Emeritusa II!

Boks cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów i wyprzedał się bardzo szybko. W październiku ubiegłego roku z okazji dziesięciolecia, zestaw ponownie trafił do sprzedaży! Niestety, boks w cenie 225 dolarów (ok. 960 zł) niemal natychmiast wyprzedał się. Fani mogli jednak zapisać się, by otrzymać powiadomienie, gdy gadżety znów będą w sprzedaży - i tak też się stało! Jako przekazał zespół, fani mają właśnie ostatnią szansę, by zakupić boks, wprowadzone zostało jednak ograniczenie w postaci możliwości zakupu jedynie dwóch zestawów na jeden rachunek. Nie wiadomo, jak długo potrwa sprzedaż, patrząc na zainteresowanie, jakim projekt cieszył się poprzednio, trzeba więc się spieszyć! Zdjęcie zestawu jest dostępne TU.