Beartooth i While She Sleeps zagrają w Krakowie! Kiedy formacja zawitają do Polski?

i

Autor: Materiały prasowe Beartooth i While She Sleeps w Polsce [DATA, MIASTO, BILETY]

Beartooth i While She Sleeps zagrają w Krakowie! Kiedy formacje zawitają do Polski?

2023-05-05 13:02

Dwie koncertowe maszyny - Beartooth i While She Sleeps wystąpią na co-headlinerskim koncercie w Krakowie już w sierpniu! Poznaliśmy supporty!

Pochodzący z Ohio Beartooth łączy nieokrzesane emocje z noise rockowym chaosem, czego wynikiem są kompozycje cechujące się przebojowością. Po tym jak utwory “The Past is Dead”, “Fed Up” czy “In Between” zebrały w sumie 900 milionów streamów, a ich czwarty w dorobku album “Below” podbił rockowo/metalowe notowania i podsumowania w 2021 roku, Rolling Stone wymienił Beartooth jako jeden z 10 zespołów, które każdy powinien poznać. Ich ostatni, wydany w zeszłym roku singiel “Riptide” jest upamiętnieniem zwycięskiej bitwy z problemami i finalnej akceptacji samego siebie. Tylko w tym półroczu Amerykanie zagrają trasy w Europie i Stanach Zjednoczonych, więc możemy mieć pewność, że do Polski przyjadą rozpędzeni i w wysokiej formie.

While She Sleeps dopiero planują swój koncertowy kalendarz na najbliższy czas, ale już przed pandemią mogliśmy się przekonać, że na żywo Brytyjczycy nigdy nie zawodzą. Silnymi stronami założonej w 2006 roku w Sheffield kapeli są bez wątpienia energetyczne gitarowe riffy oraz gatunkowa różnorodność. Na swoim koncie mają 5 albumów, a ostatni z nich, “Sleep Society”, ujrzał światło dzienne w 2021 roku. Wiemy jednak, że formacja intensywnie pracuje nad nowym materiałem, którego zapowiedź mamy nadzieję usłyszeć na koncercie w Krakowie

Metalowe albumy wszech czasów / Eska Rock

Beartooth i While She Sleeps w Polsce [DATA, MIASTO, BILETY]

Beartooth + While She Sleeps

  • 7.08.2023
  • Kraków, Klub Studio
  • Special Guests: Lionheart, Deez Nuts
  • BILETY: Przedpsrzedaż biletów rozpocznie się piątek, 31 marca o godzinie 10:00 na winiarybookings.pl